הם מופיעים בטלוויזיה או בתיאטרון, הם מנחים, שרים ומשחקים, אבל כשהם מגיעים הביתה הם נכנסים למטבח ומגישים לבני המשפחה ולחברים יצירות מופת פרי ידיהם. כמה מהמפורסמים שמבשלים הכי טוב בארץ הגיעו לספיישל ה-VIP של מאסטר שף שישודר בשבת בקשת 12 (21:15) במטרה להתחרות על התואר הנכסף. אחת מהן היא האישה וגיבורת פרשת "מסיר עוקב" – אופירה אסייג, שחשפה עוד כישרון סודי שלא ידענו עליו.

מסתבר שלאופירה יש כמה טיפים משלה לעבודה במטבח, וכשהיא נשלחה לעמדה הסמוכה לעמדה של מתחרה אחרת, הדוגמנית והשחקנית טהוניה רובל, היא לא היססה גם לחלוק אותם. כשטהוניה חיפשה כוס מדידה שתשמש אותה בתהליך הבישול, אופירה ניצלה את ההזדמנות כדי לתת לה עצה חשובה. "את מבינה מה ההבדל בינינו? למרוקאים לא מודדים", היא אמרה. "הכל לפי העין".

"כדי לעשות אפייה אני צריכה כוס", טענה טהוניה, "אני עוד שנייה מסיימת לבשל וטהוניה צריכה כוס מדידה", אמרה אופירה ונחלצה לעזרתה של טהוניה כשהגישה לה כוס מדידה. "לי יש כוס מדידה? לי יש משהו שקשור לגרמים? זה שיש לה משקל מטבח זה הלם. ממש לא, הכל לפי העין, מקלפת תפוחי אדמה ותוך כדי מדברת עם הילדים, אני עושה הכל גם וגם וגם", היא אמרה.