מאז שהוכרזו המגבלות בשל התפשטות נגיף הקורונה, כל מופעי הבידור והתרבות הפכו למופעים ללא קהל – בין היתר, מופעי הזאפה שמשודרים מדי ערב בקשת 12 ומופע הסטנד אפ המיוחד של אדיר מילר. הסיטואציה המורכבת הזו הצליחה להוליד כמה יוזמות יצירתיות שכמותן טרם נראו, אבל כעת בפעם הראשונה מאז פרוץ המגפה, תשודר הופעת סטנד אפ מול קהל שהותאמה למגבלות המצב, כמובן.

רותם אבוהב, מהבדרניות המוכרות והאהובות בישראל, הופיעה מול חולי הקורונה השוהים במלון דן פנורמה בתל אביב במופע סטנד אפ מיוחד וחד פעמי. המופע, בהפקת נאוי פרו, ישודר ביום ראשון (26.4) אחרי החדשות בקשת 12, כאשר את ההפקה ליווה ותפעל צוות פיקוד העורף ועובדי המלון שנרתמו למשימה בחיוך.

מופע הסטנד אפ של רותם אבוהב (צילום: נאוי פרו)
מופע הסטנד אפ של רותם אבוהב | צילום: נאוי פרו

אחרי חודש וחצי של סגר בבית עם הילדים וביטול כל הופעות הסטנד אפ שלה, רותם אבוהב יצאה לחפש קהל למופע שלה והגיעה למקום היחיד בארץ בו מותר לאנשים להתקהל: המלון, בו שוהים בבידוד כ-500 חולי קורונה.

מופע הסטנד אפ של רותם אבוהב (צילום: נאוי פרו)
מופע הסטנד אפ של רותם אבוהב | צילום: נאוי פרו

המופע נערך תחת מגבלות, כשהקהל ישב במתחם סגור ומבודד ורותם הופיעה מאחורי קיר זכוכית. במהלך המופע, ששודר גם דרך מערכת טלוויזיה במעגל סגור של המלון, אבוהב שמעה מהחולים איך עוברת עליהם התקופה המאתגרת ודיברה גם עם הצוות שנרתם למשימה המורכבת.