היום (ראשון) ב"שלוש עם עופר חדד", התארח אייל ברקוביץ' וענה על שאלות שהופנו אליו מהצופים בבית. ברקוביץ' נשאל מדוע הוא "שונא" את נתניהו, ואמר: "אין לי שום שנאה אליו, ההפך, אני די מחבב אותו. אני חושב שלביבי יש הרבה זכויות והוא עשה הרבה דברים טובים למען המדינה. אבל לטעמי, ראש ממשלה עם שלושה כתבי אישום לא יכול לכהן יותר ולתת דוגמה לילדים".

הכדורגלן האגדי נשאל האם היה נכנס לתפקיד שר הספורט במידה ויאיר לפיד היה מבקש ממנו, וענה: "לא, אני לא מוכן לעזוב את מה שאני עושה כרגע. אני מאוד אוהב את מה שאני עושה ברדיו ובטלוויזיה ואני שמח בחלקי. אני לא רוצה להגיד מה יהיה עוד עשר שנים, אבל כרגע טוב לי איפה שאני".

ברקוביץ' נשאל מדוע הוא ואופירה אסייג החתימו באולפן את גדעון סער על כך שלא יישב עם ביבי, אחרי שראו שלהצהרות של הפוליטיקאים אין הרבה משמעות. "ההחתמה מסמלת את מה שאני ואופירה רוצים להשיג – שראש הממשלה הבא יהיה איש שאפשר לסמוך עליו, שמילה זו מילה, וכשהוא חותם אז זו חתימה. אנחנו לא רוצים מקרה כמו של גנץ שמישהו אומר חודשים שהוא לא ייכנס עם ביבי ובסוף גונב את הקולות שלהם ונכנס. אני חושב שהגיע הזמן שאלה שמנהלים את המדינה יעמדו במילה שלהם".

והאם ברקו קיבל הצעות להצטרף לפוליטיקה או שיש לו שאיפות כאלה? "ממש לא. לא היו הצעות כי אנשים מראש יודעים שאסרב. מה שאני עושה היום משפיע לא פחות מלהיות פוליטיקאי או חבר כנסת שאף לא סופר אותו".

גם בתו, לי ברקוביץ', שאלה את אביה האם הגשים את החלומות שלו. "הגשמתי את החלום הגדול וזה להיות שחקן כדורגל מצליח", ענה ברקו. "הצלחתי בנבחרת ישראל ובאירופה, ככה שאת החלום שלי הגשמתי. אחרי שבן אדם מגשים את החלום שלו, זה הזמן לראות את הילדים שלו מגשימים את החלומות שלהם. הלוואי וכל הילדים שלי יגשימו גם את החלומות שלהם".

לסיום, התבקש לקחת חלק במשחק אסוציאציות. את יאיר נתניהו הגדיר כמי ש"דואג להורים שלו", את פתח תקווה הגדיר כ"הקבוצה החדשה שלי", על אימון נבחרת ישראל אמר: "לא נראה לי שזה יקרה בקרוב, מעורבת בזה הרבה פוליטיקה". את אופירה אסייג תיאר כ"פרטנרית הטובה בעולם", ואת מירי רגב? "לא שווה התייחסות".