7 מנות ל-7ימים: בספיישל מיוחד מגיעים מודחי האח הגדול, לי עוז כהן, אלעד צפני, פרידה הכט, רם פרייס-סיטון, דנה רון ומרב בטיטו להזניק את התכנית החדשה עם הפיינליסטים של מאסטר שף, שיכינו מגוון מתכונים שיאפילו על כל טייק אווי אחר בעיר ויפטרו אתכם מהצורך להזמין מבחוץ בערב הגמר. רגע לפני שכולנו נדע מי יהיה הזוכה הגדול באח הגדול, המודחים מגיעים לאולפן עם ההימורים שלהם לגמר, החוויות מהבית והמאכלים שהם הכי אוהבים.

שבע מנות (צילום: שי שרף, 7 מנות ל-7 ימים)
מסדרים לכם את השבוע | צילום: שי שרף, 7 מנות ל-7 ימים

עד התכנית בשבת ב-9 בבוקר, בה תוכלו להכין המבורגרים ביתיים עם דנה רון ואלקנה, מלאווח ממולא עם סמדי בומבה ורם פרייס סיטון, פיצה ביתית מקמח מלא עם אביבה ואלעד, סלט אסייתי חם עם אלקנה ולי עוז ובלינצ'סים מתוקים ומפנקים עם אינה ומרב בטיטו, קבלו תמונות בלעדיות מאחורי הקלעים של התכנית הראשונה שמסדרת לכם את השבוע.

פרידה הכט מבשלת (צילום: שי שרף, 7 מנות ל-7 ימים)
פרידה מפגינה את הידע | צילום: שי שרף, 7 מנות ל-7 ימיםאחרי שהיו סגורים בבית האח הגדול למשך עשרות ימים, וכמעט שכחו את הטעם הביתי של האוכל החם של אמא, מגיעים המודחים לתכנית חדשה עם איציק כהן ויחד עם כוכבי מאסטר שף - סמדי בובמה, אביבה פיבקו, אלקנה ביטון ואינה קראבצקי - ומכינים אוכל ביתי לשבוע הקרוב.

לי עוז (צילום: שי שרף, 7 מנות ל-7 ימים)
לי עוז מקבל ביצה לראש | צילום: שי שרף, 7 מנות ל-7 ימים
שבע מנות - אלעד ומירב (צילום: שי שרף, 7 מנות ל-7 ימים)
הכוכבים של מאסטר שף והאח הגדול מבשלים | צילום: שי שרף, 7 מנות ל-7 ימיםבמקום שכל יום תשברו את הראש מאיפה להזמין או לאיזו מסעדה ללכת הפעם, בתכנית החדשה  אנחנו מכינים עבורכם תפריט עשיר, מפנק, משביע ובריא לשבוע הקרוב כדי שלא תצטרכו להתלבט.

7 מנות לשבעה ימים, שבת ב- 09:00