גם לכם קרה פעם שנכנסתם למטבח והעניינים, איך לומר, קצת יצאו משליטה? זה בדיוק מה שקרה לתלמידי "הצילו! אני לא יודע לבשל" בצילומי הפרומו: אם כבר יצא לכם לצפות בו ודאי תהיתם מה בדיוק קרה שם. 

הפרומו נעשה בהשראת הקליפ "Push the tempo", של Fatboy Slim והשיטה היא כזו: מחברים לידי הסלבס מוטות מיוחדים והופכים אותם לסוג של מריונטות, בשלב העריכה מוחקים אותם וכך נראית התוצאה: "אנחנו מגחיכים את עצמנו ומסתירים את יכולות הבישול המופלאות שלנו לטובת התכנית", אומרת הדר לוי, שעלתה על סינר והפכה לתלמידה מן המניין.

מצטלמים לפרומו (תמונת AVI: מתוך הצילו! אני לא יודע לבשל)
שקט, מצלמים | תמונת AVI: מתוך הצילו! אני לא יודע לבשל

אז מה בעצם יקרה שם?

להדר יצטרפו יעל בר זוהר, מיכל ינאי, שני אטיאס, רנא רסלאן, עמוס רולידר, טל ברודי, רן שריג, מאור שוויצר ונאור אורמיה, נבחרת סלבס שהקשר בינה לבין בישול מקרי בהחלט. המשתתפים, שהבינו שהגיע הזמן לעבוד על הכישורים הקולינריים שלהם, נכנסו לבית הספר לבשלנים מתחילים תחת פיקודו של השף ניצן רז. לאורך שלושה שבועות הוא יעביר אותם סדרת אימונים ותרגולים עד שהמשימה תושלם והם ירכשו כישורים שיעזרו להם להפוך לטבחים מוכשרים. בסוף הטירונות הקולינרית שיעברו, הם יגישו מפנקת לחברים ובני משפחה, שיכריעו אם הם אכן הצליחו במשימה.

יעל בר זוהר בצילומי הפרומו (תמונת AVI: מתוך הצילו! אני לא יודע לבשל)
יעל בר זוהר בצילומים | תמונת AVI: מתוך הצילו! אני לא יודע לבשל

>> בואו להיות חברים שלנו בפייסבוק

"הצילו! אני לא יודע לבשל", בקרוב ב"קשת"