70 מיליון סיבות לעושר (צילום: רונן אקרמן)
70 מיליון סיבות לעושר | צילום: רונן אקרמן

מי מאיתנו לא חשב לעצמו לפחות פעם אחת שהוא צריך להתחיל למלא לוטו ומה הוא היה עושה אם הוא היה זוכה בסכום גדול של כסף? בקרוב ב"קשת" תעלה הסדרה החדשה של "70 מיליון סיבות לעושר" שמדברת בדיוק על החלום הזה שמשותף לכולנו: אלי קונפורטי (שמוליק לוי) הוא שמאי ביטוח תפרן וחסר שאיפות, שמגשים את החלום הכי גדול שלו וזוכה בסכום עתק של שבעים מיליון שקלים. הבעיה היחידה היא שעכשיו הוא יאלץ לחלוק אותם עם אשתו, שרי (נתי קלוגר), איתה הוא לא ממש מסתדר.

השניים לכודים בנישואים חסרי אהבה ומטפחים שנאה הדדית ובדיוק כשהם מחליטים להתגרש מגלה אלי על הזכיה הגדולה. רגע אחרי האופוריה וההתרגשות נופל לו האסימון והוא מבין שחצי מהסכום שייך על פי חוק לאשתו. הוא מחליט לעשות כל מה שהוא יכול כדי להימנע מהחלוקה ומבין שהוא צריך לוותר על גירושים, להסתיר את הכסף ולהמשיך בחייו הלא מאושרים. חברו הקרוב הרצל (דב נבון), עוזר לו להסתיר את הזכיה וביחד הם מנסים ליהנות מהממון העצום מבלי שהסוד יתגלה, ובין לבין עוברים בין מסיבות יוקרה, משחקי גולף ומטוסים פרטיים במקביל לחיים הקטנים והלא מרשימים שאלי נאלץ להמשיך לתחזק.

מזל טוב כפול

הקאסט בסלפי מיליון דולר (צילום: שרון רביבו)
הקאסט בסלפי מיליון דולר | צילום: שרון רביבו

ביום שישי התקיימה הקרנת פרק הבכורה אליה הגיעו כל השחקנים המשתתפים בסדרה: שמוליק לוי ובת זוגו הילה, נתי קלוגר ובעלה הבימאי בועז רוזנברג, דב נבון עם אשתו והבנות, ליאת אזר, יעקב בודו ואלון נוימן. גם אריה מוסקונה הפגין נוכחות כשהוא מלווה בבת זוג צעירה ומיכאל הנגבי, גם הוא חלק מהקאסט, סיפר על החופשה שהוא מתכנן בקרוב בתאילנד. שמוליק לוי, יוצר הסדרה, סיפר על ההתרגשות לקראת הצפיה בפרק הראשון: "כשהתחלתי לעבוד על הסדרה, לפני 4 שנים הייתי רווק בן 47. היום אני עם תינוק בן שנתיים וסדרה חדשה", הוא אמר וזכה למזל טוב כפול מהנוכחים.

יש להם סיבות לחייך (צילום: שרון רביבו)
יש להם סיבות לחייך | צילום: שרון רביבו
נתי קלוגר  (צילום: שרון רביבו )
נתי קלוגר | צילום: שרון רביבו
דב נבון (צילום: שרון רביבו)
דב נבון | צילום: שרון רביבו
אריה מוסקונה ובת הזוג (צילום: שרון רביבו)
אריה מוסקונה ובת הזוג | צילום: שרון רביבו

"70 מיליון סיבות לעושר", החל מה-31.5, ערוץ 2