אחרי תקופה לא פשוטה, ויחד עם החזרה שלה לבמות במופע המשותף עם זהבה בן, תגיע מרגול ביום שישי הקרוב לאולפן "2 על 2" כדי לסכם 20 שנות ערוץ 2. כמו שכולכם כבר למדתם להכיר אותה, השיחה התנהלה בנועם רב, ובעברית הכל כך מיוחדת של מי שהוכתרה על ידי לא מעט אנשים כמלכה האם של הזמר העברי בשני העשורים האחרונים.

במסגרת התכנית התייחסה צנעני, בעברה שופטת ב"כוכב נולד", למחיר התהילה אותו נאלצים לשלם לפעמים המתמודדים בתכניות השונות, כמו גם השופטים: "כנראה שאם אתה הופך לבולט מדי, אתה תשלם את המחיר וכל דבר הכי קטן יהיה נגדך", אומרת מרגול, ומתייחסת גם לעצמה, "אני לא אישה גאוותנית וזה מעולם לא עלה לי לראש. אני בן אדם מאוד ארצי ובוודאי שהכרתי בערך העצמי שלי ותפחתי לעצמי על השכם מדי פעם."

"אני לא ארחיב בנושא כי אף אחד לא אהבל"

מרגול, שידועה בתור קולגה קרובה של אייל גולן, התייחסה גם בעקיפין לפרשת "הזמר המפורסם", ולצורה בה התייחסה התקשורת לפרשה: "זה נורא תלוי מי הבן אדם. יש אנשים מושכים אש מטבעם, ויש כאלה שפחות", היא אומרת, "יש כאלה ששייכים לנישות שפחות פוגעים בהן, ואני לא ארחיב כי אף אחד לא אהבל."

מרגול וזהבה בן – אהבה גדולה (צילום: ירון ברנר)
בחזרה לבמות: עם החברה זהבה בן | צילום: ירון ברנר
גם לגבי השד העדתי, ומקומו בשנת 2014 בישראל, למרגול היה לא מעט מה להגיד, אבל לפני הכל היא הקפידה להסתייג מהביטוי: "אני לא אוהבת את המושג 'השד העדתי', המילה שד מגעילה אותי, השימוש בה מכתים את כל הנושא הזה. מעבר לזה, אני לא רוצה להגיד דברים לא אחראיים, אבל אנחנו לא תמימים, יש כאלה ויש כאלה. לא תמיד, לא כל הזמן, אבל פה ושם בהחלט קיימת עדיין התעקמות עדתית."

2 על 2, שישי, 23:15

עוד בתכניות קשת: