"ראיתי אותו מנגן על המדרכה, וביקשתי ממנו לבוא לאודישן"

כשלעמיחי יש קצת זמן פנוי הוא לוקח את הגיטרה, מתיישב באיזו פינה ברחוב, ומנגן ("כשמישהו שם לך כסף הוא כאילו אומר לך 'אהבתי'"). פייר, השתלם לו: באחד מסיבובי השופינג שלה, נתקלה בו רותם סלע שפשוט התחננה שהוא יגיע לעשות אודישן. אז הוא בא. בקרוב תעלה עונה חדשה של "הכוכב הבא", וזה בדיוק הזמן להביט לאחור ולהתרגש עם אחד מהאודישנים יוצאי הדופן של העונה הקודמת.

לכתבה המלאה

הוא לא ציפה: "רחמים לא ידע" כובש את הרשת

האמת היא שבאמת לא ציפינו שמשפט צנוע כמו "רחמים לא ידע" יצליח לכבוש מדינה שלמה, אבל זה לגמרי קרה. אחרי שהגיחה להופעת אורח של שניות באחת התכניות, הפכה שרה דנוך, "האלמנה השחורה" בגילומו של רועי בר נתן, לתופעה היסטרית. וגם: דאגנו לכם לצלצול מיוחד לסלולארי עליו רחמים, כמובן, לא ידע.

לכתבה המלאה

צפו: יואב לימור מסלק את אמיר חצרוני מהאולפן

פרופסור אמיר חצרוני התארח בתכנית "הבוקר של קשת", ולאחר שאמר לאשת התקשורת אמירה בוזגלו שמוטב היה אם הוריה היו נשארים להירקב במרוקו, התבקש לעזוב את האולפן: "אני 30 שנה עיתונאי ובחיים לא התביישתי כמו בערימה של ההבלים שיוצאת לך מהפה", אמר לו יואב לימור.

לכתבה המלאה

באהבה אין חוקים: הזוגות שינפצו לכם את כל המיתוסים

רובנו חושבים וחושבות על זוגיות בפורמט די קבוע: שני אנשים, בדרך כלל גבר ואישה, התאהבות, מגורים משותפים, חתונה, ילדים. אז זהו, שלא תמיד ולא בהכרח. לקראת שידור "זוגות", הסדרה שמעלה שאלות לגבי הרלוונטיות של מוסד הנישואים כפי שאנחנו מכירים אותו, הבאנו לכם כמה זוגות שמאתגרים את התפיסה המקובלת לגבי איך זוגיות אמורה להיראות - וטוב להם עם זה.

אין תמונה
איך אפשר?

לכתבה המלאה

ניר וגלי – לאן נעלם שמואל הגרב?

מכירים את זה שגרב הולכת לאיבוד, ולא יעזור בית דין, אתם פשוט לא מצליחים למצוא אותה בשום מקום? מספרים שיש מקום נסתר שאליו הולכות גרביים בודדות אבודות כדי למות, והאובססיביים שבינינו עומלים כבר שנים על חיפושו, כי רק מציאתו תביא להם שלווה אמיתית. לעומתם יש גם אנשים שכבר ויתרו, ומצוותים בלית ברירה זוגות גרביים לא קשורים בעליל, איך לומר? על ימין ועל שמאל. אבל בינינו, אפילו לגרביים עצמן לא נח עם הסידור הזה. ניר וגלי החליטו לגעת באומץ בנקודה הקשה והמוכרת לכולנו, עם מערכון שבהחלט נכנס לפנתאון.

לכל המערכונים של ניר וגלי

בן הזוג של סתיו: "כשניגשתי להתחיל איתו, לא היה לי ברור שהוא גבר"

כשסתיו סטרשקו היה ילד, הוא נהג להסתגר בחדרו ולהתאפר בסתר. היום הדוגמן המצליח בן ה-23 הוא אדם שלם שגאה במי שהוא. בראיון ל"אנשים" הוא מספר על הקשיים שחווה כילד חריג, על התגובות של הסביבה למיניותו המעורפלת ועל ההתמודדות של הוריו. וגם: איך הגיב מי שהיום הוא בן הזוג, כשגילה שהבחורה שהוא התחיל איתה היא בעצם בחור?

לכתבה המלאה

קשה לצפייה: מה קורה כאשר בת 13 נכנסת לצ'ט?

סוכנת סמויה שהתחזתה לילדה בת 13, הביאה למעצרם של עשרה פדופילים. רפ"ק אהוד דיין הגיע לאולפן "הבוקר של קשת" כדי לספר על הפעילות המשטרתית הרחבה בתחום ("הוחרמו עשרות מחשבים בניסיון לאתר קורבנות"). וגם: לירון שמם התחזתה בשידור חי לנערה בצ'ט, והתגובות לא איחרו לבוא.

לכתבה המלאה

מה הוביל לפיצוץ בין למא לרושפלד?

היחסים בין השופט למתמודדת "מאסטר שף" לא בדיוק התנהלו על מי מנוחות לאורך העונה החמישית, אבל נראה שכל מה שראינו במהלך העונה היה רק הכנה למה שקרה במשימת רבע הגמר. היתה זו דווקא המנה שבישלה למא לשופטת אחרת, מיכל אנסקי, שגרמה לרושפלד להתרגז עליה יותר מאי פעם, ולהגיד את מה שהוא חושב באמת, בלי לסנן.

לכתבה המלאה

רוצים עוד? היכנסו למרתון התכניות האהובות ב-makoTV