העונה האחרונה של "להיות איתה" (הערב אחרי החדשות, קשת 12) נפתחה בהכנות לחתונה של עמוס (אביב אלוש) וגולי (יעל אלקנה) שנמצאות כעת בעיצומן. האקסית המיתולוגית נועה (רותם סלע) נכנסה מיד לארגוני החתונה בכל הכוח, אלא שברגע אחד, הזוג המאושר הבין שלהזמין אותה לחתונה לא היה הרעיון הכי מבריק שלהם. אחרי שהם סיכמו שעמוס יודיע לנועה שהוא מבטל את ההזמנה, מפגש בין האקסים העלה זיכרונות ישנים ומתוקים.

אם הרגע עצמו של מפגש אינטימי בין השניים לא יצר מספיק מתח ביניהם, עמוס הוסיף לעניין כשהוא התחיל להשתפך בפני נועה: "אני רוצה שתדעי שאת מדהימה. מתחת לכל הדאווין והציניות של 'אל תתקרבו אליי', מסתתרת שם מישהי שרק רוצה שלא יתנו לה לברוח. אני כמעט הצלחתי".

נועה לא הצליחה להישאר אדישה לכל זה, ותיארה לעמוס במבט המאוהב שלה את הרגעים שהכי חסרים לה: "אני מתגעגעת לבקרים שהייתי קמה לפניך. ואז איזה רבע שעה הייתי שוכבת לידך במיטה, מסתכלת עליך, מלטפת לך את הפנים בעדינות שלא תתעורר. ואז אתה מתוך שינה היית אומר לי ש..", והוא השלים אותה מיד - "שאני אוהב אותך. וזה תמיד היה מעיר אותי. תמיד".

תוך כדי שהם עמדו בפתח הדלת ונזכרו יחד ברגעים הכי יפים שלהם, נועה אמרה בלהט הרגע: "אני אוהבת אותך, עמוס". כמובן שלשמוע משפט כזה מאשתך לשעבר זה לא דבר שעובר חלק בגרון, והתגובה המידית והמתבקשת שלו הייתה: "איזה זבל את, למה את עושה את זה עכשיו?". ואם להגיד "אני אוהבת אותך" לא היה מספיק, נועה החליטה ללכת על כל הקופה והתקרבה לנשק את עמוס. אז איך הוא יגיב לנשיקה?