הערב (אחרי החדשות, קשת 12), העונה השלישית והאחרונה בהחלט של "להיות איתה" יוצאת לדרך - וסוף סוף נגלה מה עלה בגורלם של נועה הולנדר ועמוס דהרי שנדרסו ביום חתונתם. אבל רגע לפני, רותם סלע שמגלמת את הולנדר בכבודה ובעצמה, משתפת בהתרגשות האדירה לקראת העלייה של העונה החדשה - ואפילו חושפת פרט מסקרן במיוחד.

"למרות שלא ציפתי, אני ממש מתרגשת", שיתפה סלע והסבירה מאיפה הגיעה ההחלטה של אסי עזר להשאיר את הדמויות בחיים, "זו העונה הכי מפתיעה, סוערת ומשוגעת שהייתה לנו. הייתה תחושה שהאנשים  לא יעמדו בזה שעמוס ונועה לא יחיו, ונראה לי שאסי מחבב אותי ואת אביב - אז הוחלט שנחייה".

את ואסי לא רק שותפים למסך, אלא גם חברים טובים. כמה הוא התייעץ איתך איך לפתוח את העונה? כמה השיתוף פעולה נמצא ביניכם?
"זה כן בשיתוף פעולה, אבל הסדרה היא לגמרי שלו - והוא המוח הבלתי מעורר של הדבר. פעם אחת הוא הגיע אליי עם קונספט טוב שהוא גיבש ואמרתי לו שזה לא זה, אז הוא מחק וכתב שוב - אבל זה הוא לגמרי".

התאונה של עמוס ונועה (צילום: להיות איתה, קשת12)
רגע אחרי החתונה – הכל מתמוטט | צילום: להיות איתה, קשת12

השנה יש גם דמויות חדשות שמצטרפות לקאסט שלכם, זה מוסיף משהו לעלילה שהיה חסר לה?
"זה תמיד כיף שמצטרפות דמויות חדשות, זה מעשיר את העלילה. השנה יש לנו שחקנים מדהימים שמצטרפים לקאסט, שהיה נורא כיף איתם על הסט – צפו להפתעות".

על השאלה למה העונה תימשך רק ארבעה פרקים ענתה: "ככה הוא רצה לספר את הסיפור של העונה האחרונה, אני הייתי באה גם לצלם עשרה פרקים".