1. אייל שני בא להרים ארוחה
  מתנת החתונה של נועה לאביגמוס הייתה לא פחות מקייטרינג לחתונה של השף אייל שני. מסתבר שבמקרה של אייל שני, לא מדובר בארוחה רק לשם הצילומים והוא החליט להעניק לאביב אלוש ויעל אלקנה חוויה קולינארית אמיתית. את כל המנות שהם אכלו, שני בישל על דעת עצמו ואילתר אותן במקום. זה לגמרי לא היה כתוב בתסריט, אבל השף התעקש שאם הוא כבר מגיע לתפקיד אורח – הוא מבשל כמו שרק הוא יודע והאורחים שלו חייבים להנות מהאוכל. 
  אייל שני מכין ארוחה לאביגיל ועמוס (צילום: מתוך "להיות איתה 3", קשת 12)
  לקח את התפקיד עד הסוף | צילום: מתוך "להיות איתה 3", קשת 12
 2. בתפקיד אורח: מיכל עזר
  בסצנה שנועה (רותם סלע) הלכה עם אביגיל למדוד שמלת כלה, צצה פתאום המוכרת (עם סטייל היסטרי יש לציין), ששלפה את הטלפון והתחילה לצלם אותה בשמלה החלומות שלה. אותה מוכרת היא לא אחרת מאשר מיכל עזר, אחותו של אסי שהתגייסה לתפקיד אורח, ואין מתאימה ממנה לעניין כי היא בעצמה מנהלת בלוג אופנה מצליח במיוחד. 
  המוכרת בחנות השמלות מצלמת את אביגיל (צילום: מתוך "להיות איתה 3", קשת 12)
  והסטייל, מה איתו? | צילום: מתוך "להיות איתה 3", קשת 12
 3. אווץ', זה כאב?
  טוב, אין מצב שראיתם את זה בא. בסוף הסצנה שבה אסף יצא מהמאפייה כשהוא עצבני אחרי ריב קשוח עם אבי (אורי גבריאל) ועמליה (נאווה מדינה), הוא נעצר לרגע מול ונסה (הילה סעדה) ופרק את כל אשר על ליבו. בשיאו של הנאום הוא יצא בזעם מהחנות, אבל לא לפני שהוא נתקע בדלת. אז מה באמת קרה שם? החלק שהוא נתקע בדלת ביציאה בכלל לא היה כתוב בתסריט וזה קרה לגמרי במקרה, או בטעות. בסוף, זה נכנס לפרק כי זה פשוט היה קורע מצחוק, ועופר חיון - אנחנו מורידים בפנייך את הכובע שגם שנייה אחרי הפדיחה הכואבת נשארת לגמרי בתפקיד. 
 4. נינג'ה אמיתי עומד על שולחנות
  אם אהבתם את הדייט הלוהט של נועה הולנדר, הלוא הוא אביתר, בטח תשמחו לדעת שחוץ מהשם שלו – מדובר בבן אדם אמיתי לגמרי, ושהדמות של אביתר מבוססת על השחקן עצמו עד לפרטים הקטנים. את אביתר מגלם רועי גולדשמיט, שהוא לא אחר מאשר היועץ המקצועי של נינג'ה ישראל. רונאלדו באמת עוקב אחריו באינטסגרם (מוזמנים לבדוק), הוא שונא שמשווים אותו למאמני כושר והוא לגמרי עומד ככה על שולחנות. אנחנו דווקא אהבנו את השידוך אבינועה. 
  אביתר בדייט עם נועה (צילום: מתוך "להיות איתה 3", קשת 12)
  רק אל תגידו חדר כושר | צילום: מתוך "להיות איתה 3", קשת 12
 5. מזהים את הכפיל של בן אל במסעדה?
  תתכוננו לקרוסאובר הכי מפוצץ שתראו בתקופה הקרובה. אם לפני רגע דברנו על נינג'ה ישראל ו"להיות איתה", אז עכשיו גם "הכוכב הבא" הצטרף לחגיגה הגדולה. בסצנת הדאבל דייט במסעדה, אסי הבחין פתאום בניצב שהוא פשוט כפיל של בן אל תבורי. דבר כזה נדיר שקורה פעם באף פעם אי אפשר לפספס, והוא החליט לקחת אותו למתיחת הבן אלים שבה עבדו על מתן לוי בכוכב הבא. ואו. 
  הכפיל של בן אל (צילום: הכוכב הבא, קשת 12)
  עכשיו נראה אותכם מוצאים אותו במסעדה | צילום: הכוכב הבא, קשת 12
 6. אסף, ונסה והאמא
  אחרי ארבע שנים בין העונה השנייה לשלישית, זאת הסצנה שפתחה את יום הצילומים הראשון של העונה האחרונה בהחלט - סצנת הסקס של ונסה (הילה סעדה) ואסף. כל מה שקרה בסצנה הזאת הוכיח שהשניים האלה נועדו להיות ביחד, כי הם פשוט לא רואים בעיניים. מזל רק שהם זכרו להוציא את האמא מהחדר שנייה לפני שהאקשן התחיל. 
  הסצנה הראשונה בעונה – ונסה ואסף (צילום: מתוך "להיות איתה 3", קשת 12)
  כאן הכל התחיל | צילום: מתוך "להיות איתה 3", קשת 12
 7. איפה החתולה תקווה?
  כמה חיכינו לרגע הזה שהציור השבועי לילד יחזור. אבל רגע, למה מירב (שני אביב) היא זאת שמנסה לפתור אותו ולא אבי?  כנראה שיש לזה סיבה טובה ושהציור יחזור אלינו שוב באחד הפרקים הבאים, כי אין ספק שיש פה רמז לבאות. הימור שלנו: כל השנים האלה אבי הוא זה שצייר לעיתון, רק אל תגלו לעמליה. 
  מירב מנסה לפתור את השיעור השבועי (צילום: מתוך "להיות איתה 3", קשת 12)
  מצאנו! | צילום: מתוך "להיות איתה 3", קשת 12