פה אנחנו בדרך כלל כותבים איזה פתיח קצר, אבל כל כך התעגענו, אחרי שבועיים רצופים שלא חשפנו אתכם לדברים החשובים באמת שלא ראיתם בתכנית, שאנחנו פשוט נתחיל בלי הקדמות מיותרות. השבוע יש שישה דברים לדבר עליהם. קחו נשימה ובואו נצא לדרך:

1. מה הקטע של 'פיש'?

עונה לא קלה עוברת על פיש. לא מספיק שעד עכשיו הוא היה צריך לסבול את הקריזות והשטויות הרגילות של ונסה, עכשיו הוא נאלץ להתמודד גם עם השקרים שלה, האובססיה לעמוס שהולכת ומתעצמת והרצון להצליח שלא כל כך הולך. אבל האמת, מה שאנחנו הכי לא מבינים לגביו, זה מה הקטע של שם החיבה שלו? מזל שאנחנו פה, כדי לענות לעצמו (ולשתף אתכם בממצאים כמובן). מסתבר ש'פיש' זה הכינוי שבו קוראת מיכל דבש, המפיקה לשעבר של אקזיט, לבעלה. אסי עזר טוען שלמרות למיכל הייתה הראשונה שנתנה לו במה טלויזיונית, שם החיבה הזה עיצבן אותו כבר אז וזה היה נראה לו מתאים שונסה תשמש בו כשם חיבה לחבר שלה. 

2. הדייט של יאיר

יאיר הוא דוש, זה ברור לכולם. אבל לזכותו יאמר שהוא מסתובב עם בנות נאות במיוחד. הנה, רק בפרק האחרון הוא הביא לפרמיירה החגיגית דייט שהצליחה לתת פייט אפילו לכוכבת הוליוודית כמו נועה הולנדר. 

אם במקרה היא מוכרת לכם, אז זה לא סתם. מדובר בעדי חשמונאי, דוגמנית כמובן, שמתחזקת עמוד אינסטגרם עם כ-90 אלף עוקבים ותמונות שלא היו מביישות פרזנטורית של SHE. ולא, יאיר הוא לא הצמוד המקורי שלה, לפי התמונות זה נראה שהיא מתחזקת זוגיות אמיתית ואוהבת. קבלו משהו מהקולקציה שלה:

��

A post shared by adi Hashamonai (@adi_hashamonai) on


3. מומלץ שלא להתעסק עם המאבטח

עוד אחד שמתחזק אינסטגרם מרשים במיוחד, עם 132 אלף עוקבים, הוא המאבטח בכניסה לפרמיירה. זה שחטף מונסה מטח איומים וקללות אחרי שלא נתן לה להיכנס פנימה. 

אם ונסה רק הייתה יודעת על מי היא מאיימת, אנחנו בטוחים שהיא הייתה מתרחקת עם הזנב בין הרגליים מהר מאוד. מדובר ברועי גולד, מאמן כושר (ניחשתם נכון, הוא אימן בעבר גם את אסי עזר) ויש לו יכולות שלא ראינו הרבה זמן. בעצם, אולי אף פעם. מוזמנים לשפוט בעצמכם:

#idoportal #idoportalisrael #idoportalmethod #movementculture #movement

A post shared by Roye Goldschmidt (@roye_gold) on


4. הופעת האורח של גלי עטרי

את גלי עטרי אנחנו יודעים שאתם מכירים, זה ברור. ובכל זאת, יש משהו לגבי הופעת האורח שלה שיכול להפתיע אתכם. רגע אחרי תפקיד חייה בתור עצמה תפסנו את הזמרת ושמענו ממנה בקצרה על החוויה שעברה. "היה לי מאוד כיף על הסט", היא אמרה. "הרגשתי מאוד בנוח, כי לסיפור איתי יש עוגן במציאות". פה חשדנו.

מבירור מהיר, מסתבר שלגלי עטרי ולאורי גבריאל לא היה רומן במציאות, והסיבה להצהרה שלה נובעת מהעובדה שאבא של אסי צבע לעטרי את הבית אי שם בשנות ה-70 (באמת באמת). הסיפור הזה היה כל כך דומיננטי בביתו של אסי שהוא היה חייב להכניס אותו לסדרה שכתב. מי שמלווה את "להיות איתה" מהעונה הראשונה בטח מכיר את הסיפור. אנחנו מצדיעים לגלי על ההומור העצמי ודורשים שבעונה הבאה היא תגיע לתפקיד משמעותי יותר. אולי למשל משהו יקרה בינה לבין אבא של נועה. זורקים רעיון.

5. זוג סלב במיטה אחת

למירב יש חברה שקוראים לה אביגיל. לאביגיל יש חבר שקוראים לו אוריאל. הצמד חמד עשה לא מעט צרות בפרק האחרון, אחרי שנרדמו במיטה של עמוס ונועה. השאלה היא, האם אתם מצליחים לזהות את השניים? רמז: זו לא ההופעה הראשונה שלהם על המסך. 

אז ככה: אריאל הוא אייל שיקרצי, אביר זגורי מ'זגורי אימפריה' בשבילכם. מסתבר שהתפקיד של הילד הבעייתי ממשיך איתו מסדרה לסדרה. אביגיל זו אלה ארמוני, הבת של דפנה ושחקנית בזכות עצמה. אלה שיחקה ב"שוברי גלים", "משפחה שולטת" ואף דובבה לא מעט סדרות מצויירות. חדי העין שביניכם, יכלו להבחין שבסצינה שבה ונסה יושבת בפאב וממררת על גורלה, מתנגנן ברקע השיר "אוהבת אותך, עוזבת אותך" של דפנה ארמוני. דקה 24:00 בפרק המלא אם תהיתם. רק אנחנו לא מבינים למה לא שמו את "אלה" של דפנה ארמוני ברקע? כאילו אם כבר, אז כבר.

6. מי אחראי על הסצינה שונסה ואסף ירצו לשכוח?

הפרק הסתיים בבום גדול. אסף וונסה? אפילו אנחנו, שיודעים את כל הדברים הכי קטנים על הסדרה, לא ציפינו לתפנית כזאת בעלילה. אחרי שעברנו על הקטע עשרות פעמים, היינו חייבים לדעת מה בדיוק קרה שם מאחורי הקלעים, וזה מה שגילינו: הסצינה שבה ונסה ואסף משתכרים בפאב צולמה הרבה אחרי שצילמו את שאר הסדרה (בעגה המקצועית זה נקרא 'צילומי השלמה'). היות והבמאי עודד רסקין לא היה פנוי באותו היום, מי שהוקפץ לביים את הרגע הזה הוא יואב צפיר, הבמאי של הכוכב הבא ואיש טלויזיה בעל ניסיון. אם אתם מחפשים תשובות לאיך הרגע הזה קרה בכלל, הוא זה שידע לתת אותן. זה לגמרי רגע שהוא צריך להכניס לקורות החיים. 

>> 6 דברים שלא שמתם לב אליהם בפרק הרביעי של "להיות איתה"

>> עוד 4 דברים שלא שמתם לב אליהם בפרק השלישי של "להיות איתה"

>> עוד 4 דברים של שמתם לב אליהם בשני הפרקים הראשונים של "להיות איתה"

 

"להיות איתה" - שלישי בקשת אחרי "מה זה השטויות האלה?!", ערוץ 2