1. "את מוכרת לי מאיפשהו" (פרק 1)

כבר בפעם הראשונה כשעדן ונועה נפגשות, האחרונה מציינת בפניה שהיא מוכרת לה מאיפשהו. עדן כמובן ממהרת לטעון שהן לא ניפגשו מעולם, אבל החשד של ההולנדרית לא מרפה ממנה כבר מההתחלה. 

2. עדן ויאיר מגיעים ביחד למסעדה (פרק 3)

כשיאיר מגיע למפגש עם נועה וגדעון, הוא נכנס בליווי של עדן. אנחנו לא יכולים שלא לתהות איזו סיבה הייתה ליאיר להגיע איתה ולמה עדן לא צמודה לגדעון כמו תמיד, אם לא כדי לתאם גירסאות לתכנית שלהם בפעם האחרונה. פייר, הם עשו את זה טוב. בהמשך הפרק, עדן אפילו צוחקת עם עמוס על הכניסה המוגזמת של יאיר וטוענת שהוא "דוש". חוק מס' 1 בלהוריד חשד - תרחיק את עצמך ממי שאתה לא רוצה שיחשבו שיש לך קשר איתו.

 

3. "תזכירי לי איך קוראים לך" (פרק 3)

רגע אחרי שהחמאנו להם, אנחנו עדים לתקלה קטנה בתכנית של צמד האחים. כשיאיר רוצה שעמוס ועדן יעזבו את השולחן, הוא פונה לאחרונה ומנסה להיזכר בשם שהמציאה לעצמה, כי את השם האמיתי הוא יודע כמובן. עדן ממהרת לעצור אותו ולהגיד את השם שלה לפני שיפלוט משהו לא נכון. קצת מוזר לשכוח שם של מישהי שהגעת איתה למסעדה וישבת איתה ערב שלם סביב אותו השולחן, אתם לא חושבים?

 

4. עדן לוחצת על גדעון לזרום עם התכנית של יאיר (פרק 4)

החל מפרק 4, כשיאיר דורש מגדעון שיסדר לו את נועה ללילה, עדן לא מפסיקה להציק לבוס שלה שיסכים לעסקה הזו. כשחושבים על זה, זה משהו מאוד מוזר מצידה לעשות. עד אותו הרגע עדן תמיד עשתה את מה שגדעון אמר לה בלי להתווכח, ופתאום היא יוצאת נגדו על אף שהוא מבהיר לה שאין סיכוי שיסכים להצעה ההזויה של יאיר. זה קורה עוד כמה פעמים, כשרגע השיא הוא כשהיא טסה עם עמוס לבולגריה ו"שוכבת" איתו, בלי לשתף אף אחד בתכנית הזו.

 

5. עדן שולחת הודעה ליאיר (פרק 5) 

היחיד שידע על התכנית של עדן כל הזמן הזה זה יאיר כמובן, כשגם בפרק 5 המאמצים של עדן לעזור לו ממשיכים. בשלב מסויים היא שולחת לו הודעת סמס כדי לבשר לו שנועה תהיה לבד באמסטרדם. שוב, ההתעקשות הזו וההליכה מאחורי הגב של גדעון היא מאוד מוזרה, מה גם, שניתן לראות שהיא כבר שלחה לו בעבר הודעות. למה? על מה? בפרק 3 הוא לא זכר בכלל איך קוראים לה.

 

6. בת המצווה של אחותו של יאיר (פרק 6)

כשיאיר ונועה נשארים לבד בחדר באמסטרדם, הם נזכרים מתי הייתה הפעם האחרונה שבה הם התראו. נועה מספרת שזה היה בזמן בת המצווה של אחותו הקטנה, כשהם היו בתיכון. היא החליטה לא להגיע אליה וכשרצתה לבקש על כך סליחה כעבור כמה ימים, גילתה שהם כבר עזבו לאפריקה. בפרק 8 אחרי שהשניים מתנשקים יאיר טוען שהוא חיכה 13 שנים לנשיקה הזו (הזמן שלא התראו מאז שעזב לאפריקה). מחישוב מהיר זה אומר שאחותו הקטנה של יאיר צריכה להיות בת 25 ויאיר עצמו בן 28/29. די מתאים.

 

ואז הסוד הגדול נחשף (פרק 8)

בפרק האחרון הכל נחשף בבום. זה היה כל כך מפתיע שגם אחרי שראינו את עדן (שמעכשיו תקרא דניאלו'ש) בג'קוזי, לא הצלחנו להבין מה קורה. ואז יאיר דיבר על האבא המשותף שלהם וסוף סוף נפל לנו האסימון וגם הלסת. קצת מוזר, הרי כל הסימנים המקדימים היו מונחים לפנינו כל הזמן. יאללה מתי מגיע פרק 9?

 

"להיות איתה" - שלישי בקשת אחרי "רק רוצים לרקוד", ערוץ 2