באולפן. עופר חיון (צילום: mako)
באולפן | צילום: mako

"בסוף תראי אותי" הוא שיר אהבה שכתב אסי עזר יוצר הסדרה "להיות איתה" עבור הדמות של אסף שחולם להיות זמר. אחרי שהשיר הושמע לראשונה בפרק של "להיות איתה"  ופורסם בגרסתו המלאה, בשבוע שעבר הוא עורר התעניינות אצל לא מעט צופים ותוך מספר ימים הוא התברג בראש הרשימה של השירים הנצפים ביותר בשירונט לצד שמות זמרים גדולים כמו מוקי ואריק איינשטיין.

עופר חיון שמשחק את אסף ומבצע את השיר, עדיין לא מעכל את הפופולאריות של הלהיט החדש: "זה ממש הזוי, סוריאליסטי לגמרי. אני רואה את השם שלי ליד אמנים כאלה גדולים ולא ציפיתי ששיר מתוך הסדרה יצליח כל כך בפני עצמו", הוא מספר, "זו פעם ראשונה שהקלטתי באולפן וזה כיף גדול".

"הקלטתי את השיר בתור אסף"

בראש הרשימה. "בסוף תראי אותי" (צילום: mako)
בראש הרשימה. "בסוף תראי אותי" | צילום: mako

הלחן, העיבוד וההפקה המוזיקלית הופקדו בידי שי להב ("מופע הארנבות של ד"ר קספר"). ההקלטות נמשכו זמן קצר יחסית והסתיימו תוך יום אחד בלבד, למרות שנרשמו כמה עיכובים בדרך: "בפעם הראשונה באתי מצונן ושלחו אותי הביתה. בפעם השניה כבר באתי בריא ומוכן אבל בכל זאת היה לי קשה, הסתבכתי עם ההגייה של ה-ח' וה-ע' ורציתי שזה יהיה אותנטי, לשיר את זה כמו אסף לא כמו עופר, זה מה שהכי עיכב אותנו במשך היום אבל בסוף התגברנו", הוא אומר.

חיון מספר שלקראת ההקלטות הוא עבד קשה לא רק על ההגיה אלא גם על החיבור לדמות אותה הוא משחק: "מהמקום של אסף היה קצת מורכב להתחבר לשיר כזה עצוב, ניסיתי לחשוב איך זה קשור ואז הבנתי שאסף, עם כמה שהוא רודף שמלות, הוא בסך הכל בחור רומנטי שמחפש אהבה ועם זה ניסיתי לעבוד. כנראה שזה הצליח".

ולא רק אסף: מסתבר שלחיון, חוץ מלהיות שחקן מצליח, יש עוד חלום קטן במגירה שאותו הוא חולק עם הדמות שהוא עצמו מגלם- לשיר: אחת הפנטזיות הכי גדולות שלי זה לקחת גיטרה ומיקרופון ולהופיע על במות עם להקת קאברים. אני מאמין שעם הרבה עבודה קשה יום אחד אני עוד אעשה את זה".

האם אסף יצליח להגשים את החלום שלו ולהפוך לזמר מפורסם?

>> האזינו לגרסה המלאה של השיר

>> בחן את עצמך: איזו דמות אתה ב"להיות איתה"?

"להיות איתה", שבת אחרי מאסטר שף ב-22:15, ערוץ 2