נועה מגלה את הכשרון של עמוס (תמונת AVI: mako)
בקרוב העונה השנייה? רותם סלע ואביב אלוש ב"להיות איתה" | תמונת AVI: mako

מתגעגעים לנועה ועמוס? כנראה שצפויה לכם תקופת המתנה ארוכה: מיד אחרי הפרק האחרון של "להיות איתה" הבטיח אסי עזר שהוא לא מבזבז זמן וכבר שוקד על כתיבת העונה הבאה: "אני מתכנן שבינואר הקרוב כבר נהיה בצילומים" הוא הודיע בראיון ל"חי בלילה".

אבל האופטימיות של עזר לא נשמרה לאורך זמן: אחרי שהשקיע שעות ארוכות בתכנון העלילה, פיתוח הדמויות והדיאלוגים, עורך התסריט, רון לשם, הודיע לו שעליו להתחיל מחדש: "הוא לא אהב את מה שהוא קרא. חשב שזה לא עובד. זורקים לפח ומתחילים מההתחלה", הוא כתב, והבטיח לא להרים ידיים: "יהיה בסדר, זה תהליך". אבל מאז עברו מספר ימים ומסתבר שאסי עוד לא מצא את הדרך להתחיל מחדש: "המצב לא פשוט. כל מה שכתבתי עד כה על העונה השניה נזרק לפח, אני לא מוצא עלילה חזקה לעונה הבאה. מה שנקרא- מחסום יצירתי".

הסטטוס של אסי

עזר החליט לספר לגולשים בעמוד הפייסבוק של "להיות איתה" על כל התחושות שמציפות אותו, והם שמחו לתרום לו כמה רעיונות יצירתיים במיוחד: חלקם הציעו שונסה תיכנס להריון, אחרים רצו לראות את נועה ועמוס מתחת לחופה והיו גם כאלה שהזכירו לו את החוב שנותר מהעונה הראשונה וסיפרו שהם מתים לראות את עמליה סוגרת חשבון עם גלי עטרי. 

>> בחן את עצמך: איזה דמות אתה ב"להיות איתה"?