אסי עזר החליט לצ'פר את המעריצים של "להיות איתה" והזמין אותם להקרנה פרטית של הפרק האחרון יחד עם כל השחקנים, אבל אף אחד לא העלה על דעתו שהאירוע הזה קצת יצא משליטה: בין המעריצות שהתחננו להצטלם עם אסי עזר והמעריצים שחיכו שהילה סעדה תעשה להם חיקוי של ונסה, עמד גם זוהר ישראל שהצליח לקבל מחמאה מאליל הבנות, אביב אלוש, שהודה שהכי כיף לו כשהוא איתו.

אלוש ההמום מהצרחות של המעריצות הנרגשות החליט להיכנס לנעליים של המבוגר האחראי: "צריך לבדוק תעודות זהות", הוא אמר ספק בצחוק ספק ברצינות, וסיפר שהתגובה הכי הזויה שקיבל עד כה הייתה התגובה הנפוצה ביותר - 'אביב, תעשה לי ילד': "התגובה הזאת הזויה, מישהו פה יודע כמה אחריות זה ילד בכלל?". לעופר חיון, לעומת זאת, יש הסבר מאוד פשוט  להיסטריה והוא מתמצה במילה אחת – הורמונים: "פעם מישהי חצתה את הכביש וכמעט נדרסה בשביל לבוא לחבק אותי. זה מאוד מחמיא אבל אני מעדיף שהיא תישאר בחיים", הוא אומר. גם הילה סעדה הסתובבה נרגשת בין המעריצים ואמרה: "אתה אף פעם לא יודע למה לצפות, זה מחמם את הלב כל האנשים פה, זה מרגש".

ומה יקרה בעונה השנייה?

מי שלא הגיעה להקרנה היא רותם סלע, שרק ילדה את בתה השנייה: "רותם הבריזה למרות שכל הזמן איימתי עליה שהיא מגיעה ויום לפני היא השריצה – חכמה".

עמוס מתחרט שהציע נישואים ובוחר בנועה (תמונת AVI: mako)
בסוף הם יהיו ביחד? עמוס ונועה | תמונת AVI: mako
כפי שפורסם, לעונה הנוכחית צולמו שני סופים שונים והמעריצים זכו לראות רק אחד מהם: "שני סופים לא היה רעיון שלי. תוך כדי הצילומים רסקין, הבמאי, אמר לי 'אתה תראה הם לא יהיו ביחד, בסוף נצלם עוד סוף' וזה מה שקרה: פה אנחנו מקרינים את הסוף השמח, אחרי שנראה את התגובות שלהם ואני קצת אעורר ויכוח אני אחליט", אומר עזר.

מה שלא פחות מסקרן לדעת זה מה צפוי בעונה השנייה שנכתבת בימים אלה ממש: "כל פעם שמישהו מהם מעצבן אותי אני מבשר לו שהוא מת בפרק הראשון. 8 שחקנים כבר רצחתי, היחידה שחיה כרגע זאת רותם, למשל עופר מת כבר בפרק הראשון כשנופל עליו בלוק", עזר צוחק. ואת מי הוא היה מת לצרף לקאסט בעונה הבאה? אסי החליט לצאת בפניה נרגשת: "גלי עטרי, אם את שומעת אותנו אנחנו רוצים אותך בעונה השנייה".\

>> בחן את עצמך: איזה דמות אתה מ"להיות איתה"

"להיות איתה", פרק אחרון לעונה ישודר ביום שבת ב-22:30 אחרי "מאסטר שף"