נועה מגלה את הכשרון של עמוס (תמונת AVI: mako)
יישארו ביחד? עמוס ונועה | תמונת AVI: mako
הצרה עם דברים טובים היא שיש להם סוף, לצערנו זה גם מה שקרה עם העונה הראשונה של "להיות איתה" (ויותר מדי מהר). לפני שהספקנו למצמץ הגיע הפרק האחרון שהותיר אותנו נטולי נועה ועמוס, מתרפקים על המשפטים של ונסה ומתגעגעים ליציאות של צביקה לפחות עד העונה הבאה.

למרבה המזל, תמיד אפשר למתוח את החבל עוד קצת ולהתנחם בסקירת סופעונה חגיגית. כי מה יותר טוב מלשחק אותה נביאים לגבי עתידן של הדמויות שהתרגלנו לאהוב כל-כך? אז יאללה, בואו נשלוף את כדור הבדולח שלנו ונצא לדרך.

מי אתה עמוס דהרי?

עמוס ונועה בלונדון (תמונת AVI: mako)
יתקבל לבצלאל? עמוס | תמונת AVI: mako
על פניו, אני מעין ערס רגיש מצוי; ערס-פואטי, אם תרצו. אני שקט ולא מכניס יותר מדי אנשים אל העולם הפנימי שלי, אבל מי שזוכה להצצה – לגמרי מתאהב ברגישות שמתחבאת מתחת הזיפים (והגוף ההורס שמתחת לבגדים). אני גר אצל ההורים ועובד במאפייה שלהם והמשפחה שלי באה במקום הראשון. עונה שלמה רדפתי אחרי נועה ונרדפתי בידי ונסה. בטח חשבתם שבסוף אתייאש, אחזור לפיתייה של ההורים בבת ים ואתחתן עם האקסית המיתולוגית. אבל בסופו של דבר יצאתי תותח, לא התייאשתי וזכיתי בכל הקופה (וזאת חתיכת קופה..). בעונה הבאה אני ארשם ללימודים בבצלאל ואצא סוף סוף מהבית. ונסה תשוב לרדוף אותי, נועה תזרוק אותי אבל אז תיזכר שאני הדבר הכי טוב שקרה לה. תזכרו מה אני אומר- זה ייגמר בטבעת.

 מי את נועה הולנדר?

פרק 1 - מרק ארטישוק (תמונת AVI: mako)
תפטר את צביקה? נועה | תמונת AVI: mako
אני הבת היפהפייה של איל הנדל"ן גדעון הולנדר. בשלב מסוים נשבר לי להיות "הבת של" והחלטתי לפצוח בקריירת דוגמנות בהמלצת הסוכן הצמוד/ שומר הראש/ המנהל האישי - צביקה גרנות. אני עושה מה שבא לי עם מי שבא לי, בקיצור - חיה את החיים. אחרי הפרידה המתוקשרת שלי מפיט הוואנס, האקס ההוליוודי הסופר-חתיך שלי, החלטתי לחזור לארץ ולהירגע קצת. על הדרך יצא שהתאהבתי בבחור שגרם לי לאכול פיתה אחרי 5 שנים של נתק מקמח לבן, הבחור האחרון שחשבתי שאני אתאהב בו. חשבתם שאני אמשיך להיות הבובה של צביקה, אזרוק את עמוס לטובת חתונת חלומותי הוליווד סטייל עם פיט אבל תכלס טעיתם. בתוך תוככם פיללתם לסוף טוב  אז החלטתי ללכת עם הלב ולהוכיח לכולם שהאהבה מנצחת הכל (כי מה זה אבק כוכבים לעומת הגבר הכי שווה בבת ים?). בעונה הבאה אני אתפוס ביטחון ואפטר את צביקה. במקומו אני אשכור את שירותיה של ונסה (מעדיפה לשמור את האויבים שלי הכי קרוב). בשם האהבה אני אעבור עם עמוס לדירה בירושלים (אבל אמשיך לברוח לסופ"ש חו"ל פעם בחודש).

מי את ונסה מימון?

השמלה הצהובה של ונסה (תמונת AVI: mako)
הרומן עם פיט יתפתח? ונסה | תמונת AVI: mako
אני לא סתם אקסית, הייתי 80 אחוז מאורסת לעמוס. תשע שנים וחודשיים חיכיתי להצעת נישואים, כשהבנתי שהוא לא מזיז ת'תחת החלטתי לעשות מהלך והצעתי לו להתחתן איתי. פעמיים. וגם זה לא עבד. בטח חשבתם שאני אשכור את שירותיו של איש העולם התחתון שיתנקש בנועה, הצפונבונית המפונקת (שיכולה להשיג את מי שהיא רוצה מבראד פיט ועד יון תומרקין – כולל) ובכל זאת גנבה לי את שלי. אבל תודו שהפתעתי אתכם: אחרי שניסיתי להפריד בין עמוס לנועה בכל דרך אפשרית, הבנתי שהגיע הזמן לוותר (לפחות באופן זמני), התוודיתי על כל מה שעשיתי ובחירוף נפש אפילו עזרתי להם לתקן את מערכת היחסים. אבל היי- לפחות יצא לי להתמזמז עם פיט הוואנס בכבודו ובעצמו, סוג של פיצוי הולם. בעונה הבאה  אני אהפוך ליד ימינו של צביקה. פיט ירדוף אחרי ויתחנן שאתן לו הזדמנות להמשיך את מה שהתחלנו – אבל אני אסרב ואמצא לי איזה מיליונר מקומי (או לפחות פקח חניה מצליח במיוחד) שיתחתן איתי, לא לפני שאני אקח אותו למסעדה הכי טרדנית בעיר ויחד עם רביעיית מיתר אשיר לו שיר מקורי שכתבתי והלחנתי (איך אפשר להתחתן בלי מחיאות כפיים מכל המסעדה).

מי אתה אסף דהרי?

באולפן. עופר חיון (צילום: mako)
יחזור בתשובה? אסף | צילום: mako
אני האח הצעיר הכי שועל של עמוס. איך אומרים? אני פרח השכונות: משחק עם בנות (אבל רק מחפש אהבת אמת), לא מפחד ללכת מכות (אבל בסוף אני זה שחוטף ולא מחטיף) ומתלבש בקלאסה (לפי השיק הבת ימי כשהנשר המפורסם מבצבץ מהחולצה שלי על הגב). החלום הכי גדול שלי הוא להפוך לזמר מזרחי מצליח (אייל גולן- מאחוריך) וכמעט הצלחתי לעשות את זה (כל זה לפני פרשת האב והקטינות, כן? שלא יצא עלי שם רע בשכונה). בטוח קיוויתם שאני אגנוב את הגולן- מוביל, אאסוף את שמרית ונרכב יחד לעבר השקיעה אבל בסוף החלטתי לעשות את הדבר הנכון ולדאוג שעמוס ילך אחרי האהבה וילחם על נועה. תכלס, הייתם יכולים לעבור את העונה בלעדי? לא רק ששיחקתי אותה עם המוזיקה שלי, אני גם הבאתי את יאנה יוסף ואת הרינגטון הבלתי נשכח שכל אחד מכם היה רוצה בטלפון שלו. אחרי שמיציתי את סטוק הבנות בבת ים ודפקתי זמירות קידוש בארוחת שישי ראיתי את האור ובעונה הבאה אני אחזור בתשובה, לפחות בין ראשון לחמישי (בכל זאת - שבת מנוחה). אז צדיק, יש'ך רגע להניח תפילין...?

מי את מירב דהרי?

הוידוי של מירב (תמונת AVI: mako)
תעשה קרחת? מירב | תמונת AVI: mako
אני האחות הקטנה של עמוס, עדיין לא לגמרי מכירה בקשר המשפחתי ביני לבין אסף, יש לי תחושה שהוא מאומץ. אתם מוזמנים לקרוא לי בשם הנפוץ שלי, נפט, פשוט לא אכפת לי - אני טינאייג'רית מורדת שלא רואה אף אחת ממטר. חשבתם שאני אשמור על הסוד שלי לעצמי עד שונסה הלשינה לאסף, ואז קיוויתם אולי שאברח מהבית יחד עם שלי המורה האהובה עלי לספרדית (לפחות כדי שאמא שלי תשים לב אלי ותשכח לכמה דקות מהרומן של עמוס ונועה). אבל בתכלס יצאתי גיבורת - על כשעמדתי על העקרונות שלי ונשארתי להתמודד עם היציאה מהארון מול ההורים שלי – שלא ממש עיכלו את זה בהתחלה אבל בסוף הם יתרגלו. בעונה הבאה אני אמשיך לצאת עם ונסה למועדונים הכי שווים ואתפוס ביטחון עם בחורות. אני אצטרף לסניף המקומי של איג"י ואכיר את החברה הראשונה שלי. יהיה סופר מרגש, באחריות. מי יודע, אולי הפעם אני אלך עד אסוף ואעשה קרחת.

מי אתם אבי ועמליה דהרי?

התדריך המשפחתי של עמליה  (תמונת AVI: mako)
המאפיה תהפוך לרשת? עמליה | תמונת AVI: mako
ההורים המסורים של עמוס, אסף ומירב ובעלי המאפייה הכי שיקית בבת ים. שנים חיכינו לפריצה הגדולה ובסוף בזכות עמוס ונועה הכפלנו את מספר הלקוחות (שמקווים שהכלה לעתיד תקפוץ לומר שלום ואולי יזכו לראות אותה מקרוב..). למרות שהרומן הקצר עם גלי עטרי תמיד מרחף מעל מערכת היחסים שלנו, מה שהכי חשוב לנו זה שבני המשפחה תמיד יהיו מאושרים ובריאים (בן פורת יוסף, מלח-מים, שום-בצל, חמסה, טפו). ציפיתם שנהיה הורים נאורים ונתמוך בילדים שלנו: בחלום של אסף, ביציאה מהארון של מירב אבל מה לעשות, רב קואוצ'ר זה עדיין יותר מדבר אלינו. היה לנו קשה אבל בסופו של דבר עמדנו לצד מירב גם אם לא היינו הכי מתקדמים בעולם (למרות שאנחנו עדיין קצת מקווים שיצא לה הג'וק מהראש). בעונה הבאה אנחנו מתכננים ללכת על כל הקופה, להפוך את מאפיית דהרי לרשת ולפתוח כמה סניפים נוספים (מי יודע, עכשיו כשאנחנו קרובי משפחה של הולנדר אולי הוא יזרוק לנו כמה שקלים). מחפשים עבודה?

מי את שוש?

שוש השכנה מתפרצת לארוחת הערב (תמונת AVI: mako)
תתלה תמונה של גדעון הולנדר במוסך? שוש | תמונת AVI: mako

שוש (שם משפחה לא רשמי: השכנה החטטנית מהדלת ליד). אני זאת שתמיד יודעת מה קורה בכל רגע נתון אצל כל אחד בשכונה ואחר כך כשאני פוגשת את אמא של ונסה בביטוח לאומי אני דואגת להעביר את זה הלאה. ציפיתם שאני אהפוך למדליפה הראשית לכלי התקשור אבל באמת שהשתדלתי להתאפק כמה שיכולתי. ברגע האמת הוכחתי את עצמי כחברה נאמנה של עמליה ועמדתי לצידה ברגעים הקשים (וגם ברגעים שלא ממש היה לה כוח אלי..). בעונה הבאה אני אעשה מהלך על גדעון הולנדר, גבר יפה ועשיר כקורח, בדיוק כמו שאני אוהבת. מי יודע, אולי עוד תהיה לנו חתונה כפולה במשפחת הולנדר (ואם זה לא ילך לפחות תהיה לי תמונה שלו לתלות במוסך של הבן שלי). 

מי אתה צביקה גרנות?

החיים על פי צביקה (תמונת AVI: mako)
יעבור לצרפתיה של פיט? צביקה | תמונת AVI: mako

גרנות. צביקה גרנות. אני הסוכן מספר אחת בארץ, איש יחסי ציבור ממולח ומנהל אישי מהשורה הראשונה. בתכלס, ציפיתם ממני בדיוק למה שקיבלתם: סקס, שקרים והמון, אבל גם מהלכי יח"צ מעולים. בעונה הבאה אני זורק את המפונקת הזאת, נועה הולנדר, שהחליטה להידבק לחופני שלה והשניים הפכו לצמד חמד דביק ומייגע וזה ממש לא הסגנון שלי. במקום זה אני מאמץ את הצרפתייה התורנית של פיט הוואנס כי מה שטוב לפרנסואה הולנד טוב גם לי. אני עוד אהפוך אותה לג'יזל הבאה. מילה של צביקה.

>> בחן את עצמך: איזו דמות אתה ב"להיות איתה"?