הפרק האחרון של "להיות איתה" מתקרב בצעדי ענק ואיתו הביקור של ג'ייסון לואיס, החתיך שכולנו כבר הספקנו להכיר כסמית', החבר של סמנתה מ"סקס והעיר הגדולה". עכשיו הוא נכנס לתפקיד פיט הוואנס, הכוכב האמריקאי והאקס המיתולוגי שמאיים להפריד בין נועה לעמוס.

ג'ייסון הגיע לימים בודדים לארץ ואסי החליט להיות מארח למופת ולתרום את הבית שלו לחזרות, למרות שמהר מאוד הוא הבין שאולי זאת הייתה טעות: "אני מקריב את הכל בשביל ההפקה הזאת, גמרו לי את הבית. רותם שפכה לי קפה על הספה, יש פה שאריות של סושי שאריות של אלכוהול, בקיצור על הפנים", הוא אומר בתסכול.

רותם סלע: "בואו נשים את זה על השולחן - הוא חתיך"

"זה ליהוק מדהים בעיניי, הוא התנשק עם סמנתה, עכשיו הוא עם רותם", מספר עזר, ומגלה איך הוא החליט שלואיס הוא הגבר המתאים לדמות של פיט: "התחלתי לחשוב על כל מיני גברים שהייתי רוצה לפגוש והשם שלו קפץ לי לראש. חשבתי שהסיכויים יהיו נמוכים אבל הגשנו הצעה הוא ביקש לראות תסריט ומשם זה די מהר התגלגל".

ג'ייסון שמח מאוד להגיע לארץ ולקחת חלק בסדרה, בעיקר אחרי שקרא את התסריט: "אני אוהב את הכתיבה, יש שם סיפור אהבה קלאסי עם קונפליקט וזה מעניין בשבילי לנסוע מסביב לעולם ולעשות דברים שונים. ההזדמנות לבוא לכאן לאחרונה היא מתנה שדי חיכיתי לה. כשנפגשתי עם אסי לדבר על הפרוייקט חשבתי שאני מאוד מחבב אותו ואת מה שהוא כתב". 

אין תמונה
בסוף הם יהיו ביחד? פיט ונועה

כחלק מהסצנות המשותפות שנכתבו לדמות של פיט, לואיס זכה לעשות את מה שהרבה גברים ישראליים היו רוצים לעשות במקומו - לנשק את רותם סלע: "אני אשתדל לשמור על הגב שלי אחר כך", הוא צוחק, ומגלה מה הוא באמת מחפש בבחורות הישראליות: "אתה רוצה תשובה רדודה? תחת יפה", הוא אומר.

רותם, לעומת זאת, מנסה לשמור על קור רוח ונאלצת להודות שאי אפשר להתעלם מהקסם של מי שמשחק את החבר לשעבר: " הוא אחלה, בחור נחמד לאללה, בואו נשים את זה על השולחן - הוא חתיך", היא אומרת, אבל מייד מדגישה: "בעלי יותר חתיך, אין יותר טוב מאריאל".

>> בחן את עצמך: איזו דמות אתה ב"להיות איתה"?

 "להיות איתה", שבת ב-22:30 אחרי "מאסטר שף"