זה לא סוד שדובי פרנסס (41) הוא אחד הכרישים הרציניים והקשוחים ביותר בתוכנית. הוא לא עושה הנחות ליזמים שעומדים מולו ומעמת אותם עם השאלות הקשות ביותר. פרנסס מתגורר בלוס אנג'לס, נחשב לאחד ממשקיעי ההון סיכון המוערכים ביותר בעמק הסיליקון ועומד בראש קבוצת Group 11 שמשקיעה בחברות תוכנה בעולם הפיננסי ומנהלת השקעות בשווי מאות מיליוני דולרים.

ועם כל זאת, פרנסס לא מוותר גם על מראה שיקי בזכות פריט הלבוש החשוב באמת: הגרביים. מתחילת העונה נחשפנו לגרביים הססגוניים של הכריש. זה התחיל בגרביים "סולידיים" וחלקים בצבע סגול, המשיך לזוג שהוא מכנה "גרבי הרצל" בצבע כחול והשיא הגיע כשהפתיע את חבריו הכרישים עם גרבי חד קרן צבעוניים.

הגרביים של דובי פרנסס (צילום: מתוך "הכרישים", קשת 12)
צילום: מתוך "הכרישים", קשת 12

אמש (ראשון) שי שם טוב וליאור חדשיאן הציגו בפני הכרישים את משחק המחשב שפיתחו, Warriors, וביקשו 750,000 שקלים תמורת 15% מהחברה. יסמין לוקץ' ופרנסס התרשמו מהמשחק, זיהו את הפוטנציאל הרווחי שלו ואחרי משא ומתן שבמהלכו הצליחו להעלות את ההחזקה שלהם בחברה ל-20%, סגרו איתם עסקה.

"זה רגע כזה מרגש שאני חייב לעשות משהו", הפתיע פרנסס את חדשיאן ושם טוב, "יש לי את גרבי היוניקורן שלי ומאחר וביוניקורן עסקינן, אני מוריד את גרבי ההרצל שלי". אחרי שחשף את גרבי החד קרן ההורסים אותם הוא לובש לאירועים חגיגיים בלבד, זהר לבקוביץ לא התאפק ועקץ אותו: "אבל הן לא מכובסות, דובי".

הגרביים של דובי פרנסס (צילום: מתוך "הכרישים", קשת 12)
צילום: מתוך "הכרישים", קשת 12

שיטוט בחשבון האינסטגרם של פרנסס העלה שאופנת הגרביים שלו הולכת שנים אחורה. בשנה שעברה לדוגמה פרסם תמונה של רגלו עם אותם גרבי חד קרן וכתב: "מיליארד סיבות טובות ללבוש היום את הגרביים היפים האלה לעבודה". זה קרה זמן קצר אחרי שהחברה TripActions בה הוא משקיע במסגרת Group 11, גייסה 154 מיליון דולרים לפי שווי חברה של מיליארד דולר, מה שמכונה בעולם העסקי "שווי יוניקורן". אז כן, יש הסבר לכך שפרנסס מחזיק בגרביים האלה, חוץ כמובן מטעם טוב ומודעות גבוהה לאופנה.

View this post on Instagram

A post shared by Dovi (@dovi.frances) on