צחצוח שיניים היא אחת הפעולות ההכרחיות אך המונוטוניות ביותר. בוקר וערב, לפעמים כמעט מתוך שינה ובלי יותר מדי חשק, אנחנו מנקים ושוטפים את השיניים. מה היה קורה אם הייתה מברשת שיניים שהייתה עושה את העבודה בשבילנו, מבלי שנצטרך להתאמץ?

על זה בדיוק חשב היזם ערן אייל שפיתח את Dentver, מברשת שיניים משוכללת שמסוגלת לצחצח לנו את השיניים באופן אוטומטי, כמעט ללא התערבות, ותוך כדי כך גם להסיר באופן משמעותי את הפלאק שהצטבר עליהן. "פלאק זה אחד הגורמים המזיקים ביותר לגוף האדם", הסביר אייל לכרישים, "הוא אחראי למחלות חניכיים, כאבי שיניים ואפילו מחלות לב".

לדבריו, צחצוח רגיל לא מטפל בבעיה: "אם תעצרו אדם ברחוב ותתנו לו מברשת שיניים, הוא יסיר רק 42 אחוז מהפלאק. הסיבה לכך שאותו אדם לא אוהב לצחצח שיניים, זאת פעולה משעממת ולכן הוא מתרשל", פירט אייל, "הוא לא יודע איך להחזיק נכון את המברשת ואין לו מודעות לנושא. אין קשר למברשת, הבעיה היא האדם, ומה שאנחנו עושים זה מבצעים אוטומציה מלאה לפעולת הצחצוח". איך הגיבו הכרישים כשהיזם הדגים בפניהם את השימוש במכשיר, והאם זה ישכנע אותם להשקיע במוצר? התשובה הערב (שלישי, אחרי החדשות, ערוץ 12).