בדרך כלל הכרישים לא מפחדים לצלול למים העמוקים ולנסות בעצמם את המוצרים שהיזמים מציגים בפניהם, אבל הפעם נדרשה מהם תעוזה מיוחדת. גילי הדר, עצמאי בתחום הבנייה הקלה, פיתח מוצר בשם ChewyDiamonRock - גומי לעיס לחיזוק שרירי הפנים.

לדברי הדר, בגלל המעבר משיחות פרונטליות לשיחות דרך המסכים, יש ירידה דרסטית בהפעלת שרירי הפנים. כתוצאה מכך, אין מספיק זרימת דם וחמצן לאיזור, הפנים נפולות ואנמיות והחניכיים חלשות וחולות. לעומת איברים אחרים בגוף שעבורם קיימים בשוק מכשירי אימון, דווקא לאיזור הפנים אין וזאת הסיבה שהמציא את הגומי הלעיס.

הדר הזמין את הכרישים להכניס את הגומי לפה וללעוס אותו כדי לראות את ההשפעה המיידית שלו על השרירים. "נכון, לפעמים אנחנו יכולים להיראות ככה קצת מצחיק", הודה הדר וניסה לשכנע את הכרישים שנרתעו בהתחלה. "אתה יודע מה, פאק איט", הכריז דובי פרנסס, הכניס את המוצר לפיו והתבדח: "השאלה אם אפשר לשתות עם זה כוס מים?".

אחרי כמה דקות של לעיסה, הכרישים הבינו שהמוצר מעט מסוכן: מה קורה אם בולעים את הגומי בטעות? "איך אפשר שלא לחשוב על חנק?", תהה פרנסס, "אפילו היימליך לא יעזור עם הדבר הזה". היזם הוכיח לכרישים שאי אפשר לבלוע את המוצר והעלה יתרון חשוב נוסף: "זה טוב לשתיקה. בגלל זה אשתי מרוצה שהמצאתי את זה, ככה אני שותק", סיפר בחיוך.