צרכני קנאביס רגילים לחפש דרכים שונות ומשונות כדי להעביר את הקנאביס שלהם ממקום למקום, בין אם בניירות מקומטים, קופסאות פח או צנצנות זכוכית. היזמים רון ברנע וגל אוקסנברג פיתחו מוצר בשם Peace of Case שנועד לפתור את הבעיה הזאת ועל הדרך גם להקל בשפיכת הקנאביס ישירות לנייר הגלגול.

הנרתיק שהמציאו גודלו ככרטיס אשראי, הוא נכנס בקלות לארנק ומסוגל להכיל עד שלושה גרמים של קנאביס. הנרתיק מכיל גם נייר אלומיניום ששומר על טריות החומר. היזמים ביקשו מהכרישים להשקיע במוצר, אך אלה הביעו דאגה מהאפשרות שיהיה קל מאוד לחקות את הנרתיק ולייצר אותו בזול. "כדי לייחד את המותג וליצור ערך בתוכו, אנחנו נותנים לאמנים לעצב את הדוגמאות", סיפר ברנע ואוקסנברג הסביר: "זה משהו שחשוב לנו כחברה, אנחנו עושים את זה גם בחומוסיה שלנו".

אורן דוברונסקי, הבעלים של "אורן'ס חומוס", רשת חומוסיות מצליחה בעמק הסיליקון שבה אוכלים ענקי ההייטק האמריקני כמו מארק צוקרברג ולארי פייג', שיתף את היזמים ואת חבריו הכרישים במנת חומוס מפתיעה שרצה לבשל בחומוסיות שלו. "כשהייתה לגליזציה בקליפורניה רציתי לעשות חומוס גראס, אבל זה לא כל כך פשוט לשים את זה במסעדה עדיין", חשף הכריש.

"תחשבו מה היה קורה אם בצורה חוקית היה אפשר להכין מנת חומוס עם גראס שמיועד לאכילה", אמר דוברונסקי. האם הכריש הקדים את זמנו או שמדובר במנת חומוס שהולכת קצת רחוק מדי? האם הכרישים יסכימו להשקיע במיזם הקנאביס שחוקיותו מוטלת בספק במדינות רבות בעולם? התשובה הערב (ראשון), אחרי החדשות, ערוץ 12.