רותם פאר הופיעה בפרק השני של "הכרישים" וניסתה לגייס אותם כמשקיעים באפליקציה שלה "רויאן". למרות פרזנטציה מושקעת שהכינה עבורם, הכרישים לא התרשמו מהאפליקציה, שמציעה לקבל שירות במסעדה בעזרת הסמארטפון, ורותם יצאה מהתכנית בידיים ריקות.

"כרגע שמתי בצד את פיתוח האפליקציה", מעדכנת רותם פאר מה קורה עם המיזם שלה היום, "עבדתי על זה משהו כמו שנתיים בהן ניהלתי צוות פיתוח ונפגשתי עם בעלי מסעדות, בעצם כל מה שיזם צריך לעשות. יכול להיות שעוד אחזור לאפליקציה בקרוב, אבל כרגע אני עובדת על דברים אחרים. לדעתי יזם צריך לדעת מתי הרגע הנכון להפסיק להתעסק במשהו אחד ולעבור לדבר הבא".

>>הצטרפו לעמוד הפייסבוק של "הכרישים" וקבלו את כל העדכונים על התכנית

 איך השפיע עלייך המפגש עם הכרישים?

"הם אנשים עם ניסיון וקבלות והדעה שלהם הייתה חשובה לי מאוד. מצד שני הרגשתי שהם פחות מכירים את קהל היעד שאליו רציתי לפנות עם האפליקציה שלי. כיוונתי לרשתות מזון, פחות למסעדות יוקרה, אז יכול להיות שהקהל הזה קצת פיספס מוצר שהיה מתאים לו. בכל אופן יצאתי מחוזקת מהמפגש עם הכרישים, עינב אדיב ברר אמרה שהיא רואה לי בעיניים ניצוץ של יזמית, והדר גולדמן הוסיף שישמח לשמוע על מיזמים עתידיים שלי".

למרות שלא קיבלה השקעה מהכרישים, רותם מבהירה שהיא ממש לא מתכוונת לוותר ובימים אלו ממש כבר עובדת על שני מיזמים חדשים. "יש לי מיזם שאני עובדת עליו עם שני דוקטורים שמשלב בין תחומי רפואת העיניים לטכנולוגיה בסמארטפון. מיזם נוסף שהתחלתי לפתח הוא בתחום הגישור וההיכרויות בין אנשים שעברו גירושין. יזם זה לא רק מי שעושה כסף. הרבה אנשים אומרים לי שאני פוטנציאל לא ממומש, אבל לוקח המון זמן להביא משהו משלב הרעיון עד לביצוע. בינתיים אתה לא מרוויח את הכסף שיכולת להרוויח כשכיר בחברה. דלתות נסגרות, אני שומעת הרבה "לא", אבל למרות הקשיים אני לא מוותרת ומאמינה שבסוף אצליח כיזמית, כי זה מה שאני אוהבת לעשות".

לרותם יש תואר ראשון בפסיכולוגיה ושני במנהל עסקים, עם התמחות בייעוץ ארגוני, אסטרטגיה ומערכות מידע. בימים אלו היא מתפרנסת כקואצ'רית ובונה תכנית עסקית לחברות ועסקים. "החלום הגדול שלי הוא לעשות אקזיט עם מוצר או שירות שאחריו העולם כבר לא יהיה אותו דבר. כשרמת החיים תעלה בזכותי,  ארגיש שעשיתי משהו חשוב. למקרה שהחלום לא יתגשם, יש לי אחד נוסף והוא לנהל מחלקת מחקר ופיתוח בארגון גדול".

אביב גפן ואייל גולן מחפשים אתכם לתכנית חדשה! הירשמו עכשיו לתוכניות של קשת 12

עוד ב"הכרישים":

"הכרישים": שלישי אחרי "צומת מילר 2" בקשת, ערוץ 12