בתוכנית ששודרה אמש (ב') פגשו "הכרישים" – דובי פרנסס, עינב אדיב ברר, זהר לבקוביץ, הדר גולדמן וסתיו שחם כמה יזמים עם רעיונות מגוונים שהגיעו במטרה לרתום את המשקיעים ולהכניס אותם כשותפים בחברה שהקימו במו ידיהם.

אחד היזמים שהופיע בתוכנית הוא שחר שבתאי, שסיפר איך אחרי שהתעורר באמצע הלילה כדי לשטוף בקבוקי תינוק לילדיו הוא החליט להמציא מכונה שתאפשר לישון בשקט. "מאז הצילומים אני בקשר עם הכריש הדר גולדמן, הגשתי לאישור את הפטנט על המוצר בארצות הברית ואם הוא יאושר הדר ירכוש אותו ממני", סיפר שחר לאחר התוכנית. "במקביל אני פתוח להצעות של משקיעים נוספים כשהכל בתיאום עם הדר. הוא הבהיר שאם יהיה מישהו שמוכן להשקיע עוד לפני אישור הפטנט הוא ישמח מאוד בשבילי".

מאז שהסתיים שידור התוכנית חשבון הפייסבוק של שחר זכה לפניות רבות של הורים שביקשו לרכוש מוצר כזה אליהם הביתה. "קיבלתי ים של פניות בפייסבוק ואני משתדל לענות לכולם, השקעתי בפיתוח המוצר הזה 100 אלף דולר ואני מאוד מאמין בצורך שהוא בא לענות עליו".

יזם נוסף שהגיע אל הכרישים הוא אלכסנדר לזרנקו, שסיפר על חנויות שלא רצו למכור את המנגל המתקפל שהוא מייצר בנימוק מפתיע. הם אמרו לו שהמוצר שלו פשוט טוב מדי. כזה שלא מתקלקל וגורם לכך שהלקוח לא יצטרך לחזור שוב אל החנות. כשהכרישים בחנו את המוצר שלו גם הם בחרו להישאר בחוץ ואמרו לאלכסנדר בדיוק את אותו הדבר: המוצר שלו אכן "טוב מדי".

"מאז הצילומים אני ממשיך למכור את המוצר שלי באינטרנט ויש התעניינות בו", עדכן היזם. "במקביל אני מחפש להוזיל עלויות אבל שזה לא יבוא על חשבון איכות המוצר. באתי להביא משהו איכותי ולהראות שאפשר גם אחרת. אפשר לתת לאנשים מוצר טוב וגם אם הוא לא זול, על איכות משלמים. אם הזמנתי כבר את "הכרישים" למנגל? אין לי את הטלפונים שלהם אבל הם בהחלט מוזמנים".

>>פספסתם את התוכנית? צפו בכל הקטעים מ"הכרישים" 

"הכרישים" משודרת בקשת, ערוץ 12