קבלו אותו, ארז טל. מאז ומתמיד אנחנו מכירים אותו כמר טלוויזיה, המנחה הממולח שכבש אותנו מהרגע הראשון, והערב, עם פרק הבכורה של "רואים את הקול" הוא יצא לדרך עם הסנסציה הבאה שתכבוש את ישראל - ותגרום לכולם להשתגע.

הוא יהיה שם כדי לפקח על ארבעת חברי הפאנל שיעשו הכל על מנת לזהות אם מי שעומד מולם הוא זמר מצוין או שמא זייפן ממוקצע, ובתור מי שביצע לאחרונה את תרגיל ההונאה המושלם ב"הזמר במסכה", נראה שטל מטיל ספק ביכולת שלהם להצליח במשימה."הם אפסים, אין להם מושג מהחיים שלהם", הוא אומר בהומור, "הם גרועים, מתבלבלים ואין להם חוט שדרה. אני נוזף בהם כל הזמן וזה לא עוזר. יכול להיות שאני אחליף אותם ואהיה במקומם - גם מנחה וגם פאנליסט".

האם איש הטלוויזיה מצליח בעצמו לפצח את הרמזים? נראה כי הוא עלה על מספר טריקים, מהותיים, שיכולים לשנות את התמונה. "אני יותר טוב מהפאנל", הוא מדגיש, "עם כל ההטעיות אני חושב שעליתי על כמה טריקים שאני שומר לעצמי - אני לא אמור לעזור להם".

רואים את הקול (צילום: טל גבעוני, רואים את הקול)
מוכנים לצאת לדרך? תתכוננו להידבק בשיגעון | צילום: טל גבעוני, רואים את הקול

ארז נחשף לאחרונה כמי שהסתתר בתוך תחפושת הטווס. רבים הופתעו, כולל הקולגה והחבר הקרוב ישראל קטורזה, אבל היו כאלה שזיהו אותו ואף ניסו להוציא ממנו את הסוד. הכוונה היא לאסי עזר שהחליף ביחד עם רותם סלע את עידו רוזנבלום (כעת כבוד הפאנליסט) בהגשת אחד הפרקים. שם הוא פגש אותו על הבמה, ובסטורי רגע לפני החשיפה, עזר כתב: "הטווס זה ארז טל. סמנו שאמרתי".  

עד לרגע החשיפה, ארז בדמות הטווס העניק ביצועים היסטריים, כולל זה שלאחר החשיפה, ולמרות זאת הוא טוען כי הוא לא התברך בכישרון שירה. "אני זמר מעולה, אין לי שום בעיה להשתתף בתוכנית ולשיר", הוא משיב לשאלה אם היה מסכים לקחת חלק בעצמו בסנסציה שעומדת לצאת לדרך, "לא באמת, אבל אני לא מתבייש. היום צריך לעמוד על הבמה ולהיות מספיק בטוח בעצמך, לשכנע את האנשים שאתה שר".

היית מצליח לתעתע בפאנל המומחים?
"אולי כן".