הפרק המטורלל של העונה יצא לדרך; שישה זמרים וזייפנים עלו אמש (ראשון) על הבמה של "רואים את הקול" בפרק הסיום של התוכנית הכי מטורללת על המסך עשו הכל אבל הכל כדי להטעות את חברי הפאנל שישבו המומים לנוכח הסיטואציה. הם נפלו מיד על ההתחלה, לאחר מכן הם הצליחו קצת ואז כמובן ששוב נפלו. האם השליח התגלה כזמר מרהיב? ומה לגבי המטפלת המינית?

הכישרון המפוספס - המתעמלת

המתעמלת; זו שגרמה לכולנו לתפוס את הראש ולא להאמין. עדן גולן הייתה הראשונה ללכת, והראשונה להראות למומחים של "רואים את הקול" כי יש להם עוד חתיכת דרך לעבור. "קודם כל סליחה", אמרה שירי מימון מיד לאחר הגילוי - ואנחנו בהחלט חושבים שיש מקום להתנצלות כי מדובר בחתיכת סטארית. "אני רוצה להזמין אותך באופן אישי לעונה הבאה של 'הכוכב הבא', אני רוצה להתנצל על הבושות שעשיתי. סליחה ומחילה", סיכמה שירי ואילנית הוסיפה: "היית אומרת גולן, היינו יודעים שאת זמרת, יאללה". 

השקר המוצלח - השליח

הם הדיחו אותו, אבל הוא התגלה כזמר מדהים. אושר סבה עלה על הבמה של "רואים את הקול" בדמות שליח, היו כאלו שהיו חלוקים לגביו, אך לבסוף הוחלט כי הוא מודח. לא לקח הרבה זמן עד שהוא החל לשיר, וכשהוא החל זה היה ברור שמדובר בזמר נשמה, כזה שמרעיד אותה ועל הדרך מנחם אותה. בגיל 16 הוא הופיע לראשונה כסולן להקת בית הספר - ואנחנו מקווים להמשיך לשמוע אותו עוד על הבמות השונות בארץ. "שמתם לב שהוא שר לי? כי עליי הוא לא כועס", אמרה אילנית רגע אחרי ושירי הוסיפה: "רציתי להגיד לך שיש לך קול מדהים ועדין". 

הזיוף המושלם - המטפלת המינית 

חברי הפאנל אמרו שהיא זייפנית, אבל הם לא הבינו עד כמה. ברגע שהמטפלת המינית החלה לשיר, מצד אחד חברי הפאנל הרגישו הקלה, אבל מצד שני אנחנו בטוחים שזה היה לא קל לשמיעה. עם זאת, כולם התעודדו שהפעם הם קלעו. היא התגלתה בתור יעלי, עובדת סוציאלית קלינית ונראה כי יש לה כישרונות רבים, אך בכישרון השירה היא בהחלט לא התברכה. 

הדואט - המוקדנית

נותרו שני מתמודדים; המוקדנית וילד הפלא. פאנל המומחים התייסר, ניסה להבין מי מהם הוא זמר ומי מהם הוא זייפן - או שבעצם שניהם זייפנים? מפה לשם, הם בחרו להדיח את ילד הפלא רגע לפני סוף הדרך, והוא התגלה כזייפן מרהיב. הקלה? כן, אבל ברגע זה כל העיניים היו נשואות לשירי, הרי היא עומדת לבצע דואט עם המוקדנית. "אני מתרגשת", היא אמרה לפני שהן החלו לשיר - והייתה סיבה לכך. המוקדנית התגלתה כזייפנית מעולה, כזו שלוקחת איתה הביתה פרס בסך 20 אלף שקלים. כמה כיף לזייף בדרך לבנק, אה נודליה? 

הקאצ'פרייז - אילנית לוי

זו הייתה המתמודדת הראשונה של הפרק, אף אחד לא ידע שמדובר בזמרת. רוב חברי הפאנל חשבו שלא מדובר באחת כזו, אבל בשמה הסתתר רמז, לפחות על פי דבריה של אילנית. "היית אומרת גולן, היינו יודעים שאת זמרת", היא אמרה וכל מילה מיותרת. 

אילנית לוי (צילום: מתוך "רואים את הקול", קשת 12)
אילנית לוי | צילום: מתוך "רואים את הקול", קשת 12