בכל פעם שהיה נראה שהמומחים הבינו את הקונספט, דמות חדשה הגיעה לאולפן, הערימה עליהם והשאירה אותם ללא מילים. אבל שלא תטעו, חוסר האונים של המומחים זה בדיוק מה שהפך את "רואים את הקול" (ראשון, אחרי החדשות, קשת 12) לדבר הכי מטורלל וכיפי על המסך. עכשיו, כשפרק מטורלל עומד בפתח, לקחנו רגע ואספנו את אותם רגעים וצלילים שהפאנליסטים יזכרו לעוד הרבה זמן.

פסיכולוגיה, פורטוגזית ורוק אנד רול 

כבר מההתחלה היו הרבה סימני שאלה האם מדובר פה בזמר או זייפן. ברונו שהיה על תקן "הפסיכולוג הקליני", הצליח לתעתע במומחי הפאנל לאורך כל התוכנית, עד שבסוף נבחר לשיר דואט לצדו של הראל סקעת. כל האולפן היה במתח על הבחירה, אבל בשנייה שהוא פתח את הפה, היה ברור שמדובר בזמר ענק. ברונו פאסי סיפק דואט נהדר עם הראל סקעת ואפילו נשאר להדרן מרגש עם השיר "Still loving you" של להקת ה"Scorpions". אין ספק שבמקרה הזה הראל סקעת זכה.

הפספוס הקוריאני 

ה"כוכבת בקוריאה" הגיעה לתוכנית מלאת ביטחון, אחרי שהשתתפה בגרסה הקוריאנית של "רואים את הקול". לצערה הניסיון לא עזר לה, והמומחים החליטו להדיח אותה בשלבים הראשונים. אבל כשהילה הלוי התחילה לשיר, היא פשוט היממה את הפאנל עם יכולות השירה שלה, וגם פצחה בשירה קוריאנית שהשאירה את כל האולפן ללא מילים. ארז טל אמר: "יש טעויות ויש טעויות, וזאת טעות". אפילו פבלו רוזנברג, שדווקא כן תמך בהדחה שלה, הצטרף מהפאנל ושר איתה את "רגע פרטי" של ריטה.

אלוף הזיופים - מהנדס הרכב

אם לזייף, אז רק ככה. "מהנדס הרכב" התחיל לשיר אחרי שהודח, והצליח להרעיד חלונות עם מנעד זיופים בלתי ניתן לתפיסה. אשד קרינר, זייף את "ניצחת איתי הכל" ודייק באופן בלתי נתפס את הצלילים הכי לא מדויקים שאפשר. אין ספק שזמרים טובים הם בעלי כישרון, אבל לזייף ככה עם כל כך הרבה ביטחון, בהחלט מעורר השראה.

הספתח לשיגעון - המאבטח שהפתיע את כולם

"המאבטח" היה המודח הראשון בתוכנית, עוד הרבה לפני שכולם הבינו לאיזה טרלול הם נכנסו. עידו כהן שהיה נראה לכולם כזייפן מדופלם, התגלה כהחמצת ענק של המומחים שגילו זמר ענק. מוקי ואבי נוסבאום שהיו בטוחים במאת האחוזים ש"המאבטח" משקר להם במצח נחושה, הדיחו אותו והתחרטו מהר מאוד על ההחלטה. מוקי הצהיר שנייה לפני: "הפאדיחה הראשונה שמורה לי", אז כן מוקי, היא שמורה לך ותשמר גם שנים קדימה.

לא כל בעל כישרון הוא זמר

כבר מהכניסה הראשונה שלו לאולפן, הרקדן הציג יכולת תנועה מרשימה עם המון ביטחון על הבמה. הוא הצליח לעבוד על כל המומחים פעם אחר פעם, עד שבחרו בו לשיר עם פבלו רוזנברג את הדואט. אבל מה לעשות שלא כל רקדן הוא גם זמר, וכששחף כחלון התחיל לשיר, רוזנברג מצא את עצמו בדואט זיופים בלתי נשכח, שכנראה ילך איתו לכל החיים.