שלא נקבל מחלת גבהים: אמש (שלישי) שישה מתמודדים מסתוריים עלו על בימת "רואים את הקול". חלקם היו זמרים, חלקם היו הכל חוץ מזמרים, והפעם חברי פאנל המומחים עמדו במשימה והצליחו לזהות את הזמר האמיתי שהסתתר בין השישה.

נועה טולדו, בדמות "מנקה חלונות בגובה", בלטה במיוחד במהלך הפרק ואנחנו בעיקר ניסינו להבין מאיפה היא מוכרת לנו. אחרי שגוללנו מעט ברשת, הבנו שמדובר בכוכבת טיקטוק ידועה במיוחד המתחזקת חשבון עם למעלה מ-100 אלף עוקבים. טולדו התפרסמה בעקבות הסרטונים המיוחדים והנועזים שלה מהבניינים הגבוהים ביותר בישראל.

@noatoledo1

איזו קומה????? מצמידה תגובה נכונה

♬ Made You Look - Meghan Trainor

מסתבר כי טולדו החלה לעבוד בניקוי חלונות בסנפלינג לאחר שפרשה מקפיצה עם מוט. בהפסקות על גורדי השחקים, היא לא רק מסתכלת על הנוף המרשים, אלא מצלמת סרטונים קצרים ומרהיבים בזמן שהיא תלויה בין שמיים לארץ. את הסרטונים היא העלתה לרשת החברתית טיקטוק - והם הפכו במהרה לויראליים.

כאמור, בתחילת הפרק, טולדו שהפגינה מובים היסטריים בביטחון שיא, הצליחה לתעתע את כולנו לגבי יכולות השירה שלה. עם זאת, רגע לפני השלב הסופי, הדואט עם מרגי, פאנל המומחים לקח החלטה והצליח לחשוף אותה כזייפנית מהשורה הראשונה. “אני והבוסים שרים ומזייפים ביחד מהגובה", סיפרה ואבי נוסבאום אמר בהומור: "יש לך בעיה בגבוהים".