במשך חודשים ארוכים, נמנעו שרון ורונה, שאמן, פולה לריאה נדרסה ומתה, מלהגיע לדיונים בבית המשפט בהם נכחה גם הנהגת הדורסת, רונית זיגלשטיין. נגד זיגלשטיין הוגש כתב אישום פלילי שבו סעיף האשמה - הריגה.  "אנחנו לא הלכנו", הן מספרות, "אבא הלך. היה לו נורא קשה. בהתחלה היא אמרה שהיא לא מודה, לא בעובדות ולא באשמה. היא נלחמה על הרשיון שלה. אחרי שאתה הורג בן אדם אתה רוצה לנהוג? היא כל הזמן עירערה, זה גרם לי פשוט לחשוב שהיא לא באמת לוקחת אחריות על מה שהיא עשתה. שהיא לא מבינה שהיא אחראית למה שהיא גרמה".

בסרטו של חיים אתגר, "שתי אמהות" שישודר בראשון הקרוב בערוץ 12, מספרות בנותיה של פולה על התחושות המורכבות כלפי מי שדרסה את אמן. זיגלשטיין, נשואה ואם לשניים, הורשעה ונשלחה למאסר ומאז שהשתחררה מעבירה הרצאות בהן היא מספרת את סיפור האירוע מנקודת מבטה לצד חוויות אישיות אחרות מחייה. "אני מנצלת כל במה שאני עומדת עליה", נשמעת זיגלשטיין בתיעוד מתוך הרצאותיה, "ואני עושה את זה גם הערב כדי להביע צער וחרטה והלוואי שזה לא היה קורה". בסרט, מבקשות שרון ורונה, היתומות מתקוממות על האופן שבו זיגלשטיין מציגה את הדברים. 

"היא הופכת בעצם את עצמה לקורבן, היא אומרת 'הלוואי וזה לא היה קורה לי'", אומרות בנותיה של פולה בקטע מתוך הסרט שישודר בראשון בקשת 12, "הלוואי באמת וזה לא היה קורה לך אבל אולי תגידי הלוואי ולא הייתי נוהגת בצורה כזאת והורגת אמא של מישהו. אל תהפכי את זה לתאונה קטנה שקרתה לך בטעות, טעות אנוש, חוסר מזל".

מרונית זיגלשטיין, נמסר בתגובה באמצעות עורך דינה: 

תאונת הדרכים המצערת בה ניטלו חייה של פולה לריאה ז"ל, אירעה בשנת 2007, לפני למעלה מעשור ואין יום מאז, שרונית איננה מצרה וכואבת על התרחשותה ותוצאותיה. רונית לקחה אחריות מלאה על התאונה ושילמה את מלוא חובה לחברה ובכלל זה ריצתה מאסר בפועל ורשיונה נשלל ל-12 שנים.

כבר בבית המשפט הביעה רונית את צערה העמוק ואת השתתפותה הכנה בצער המשפחה וגם כעת היא עושה זאת מעל כל במה, וכן בספר שהוציאה לאור לאחרונה. רונית מעולם לא סירבה להיפגש עם בנות המנוחה ביחידות ובאופן אישי. הם מעולם לא פנו אליה כדי לקיים מפגש כזה, ולכן ממילא לא יכלה לסרב להצעה כזו. רונית סרבה להשתתף בעימות טלויזיוני פומבי עם בנות המנוחה וזאת מפאת כבוד למנוחה.

המנוחה הייתה חולה במחלת ניוון שרירים בעת קרות התאונה. עובדה זו אושרה כקביעה עובדתית חד משמעית בידי כב' השופטת סיגל רסלר זכאי, במסגרת הליכים משפטיים שהתקיימו בין הצדדים בשנת 2013.

הן בהרצאותיה והן בספרה מתארת רונית את התאונה יחד עם רצף אירועים קשים נוספים שחוותה בשנים הרלוונטיות ובכללן התמוטטות כלכלית, פירוק המשפחה, התמודדות עם המאסר, התמודדות עם מחלת הסרטן
בה לקתה, שיקומה והבראתה ועוד – והכל – באופן סובייקטיבי, על פי דעתה, מנקודת מבטה וכפי שהיא חוותה אירועים אלה בחוויתה האישית.

רונית פועלת כיום לסייע לאנשים להתמודד עם תהפוכות החיים ולהעניק להם כלים וכוחות מחודשים להתמודדויות עם אירועים קשים בחייהם וזאת על סמך התובנות שרכשה בהתמודדויות שלה עצמה. היא רואה בפעילותה זו שליחות והיא תמשיך לעשות זאת בנחישות גם בעתיד.

 "שתי אמהות" - סרטו של חיים אתגר ישודר בראשון הקרוב בקשת 12 מיד אחרי "בין אריזונה לנס ציונה"