התכנון הנוכחי של רן בן שמעון, מאמן עירוני קריית שמונה, הוא להדהים בקרוב את עולם הכדורגל הישראלי ולהביא אליפות היסטורית לפריפריה. בן שמעון פותח עבורנו באופן נדיר את חדר ההלבשה המתודי שלו ומצד שני הוא גם מתכנן מתי נעוף החוצה. "אני מסתכל על השעון כל הזמן. הרגל, חייב להיות בשליטה כל הזמן ולדעת מה קורה ימין ושמאל" מודה רן בן שמעון. "גם ניהול משחק, קונטרול טוטאלי. זה אני" מוסיף.

>> כל מה שרציתם לדעת על רן בן שמעון

"יש לו בעיה אחת" מסביר איזי שרצקי, הבעלים של עירוני קריית שמונה. "הוא צריך לעבוד בתקשורת ולא בכדורגל, הוא איש תקשורת מדהים" מוסיף.

הדרך לצמרת

האסטרטגיה הנוכחית היא שלא תשמעו ממנו מילה על העתיד שלו בכדורגל, אבל מי שמכיר אותו באמת יודע שההשפעה של המנטור אברם גרנט על הילד מפתח תקווה, גרמה לו לתכנן הכי רחוק. "רן חולם כל החיים שלו, הוא רוצה  להגיע רחוק" מודה איזי שרצקי. אפילו הבור שלתוכו נפל במכבי תל אביב, והפיטורים הכואבים, לא עצרו את הדרייב שלו. רק דבר אחד , בלתי מתוכנן, שבר אותו לרסיסים. "אם הייתי יכול רק לחבק את אימי, בכל פעם שכעסתי היה לפחות מנקה לי קצת" מודה בעצב בן שמעון. "אתה מגיע לגיל שאתה רוצה לדעת על אמא יותר לעומק, ולא כל כך הספקתי. היא הייתה חצי הלב השמאלי שלי" מוסיף.

רן בן שמעון נולד בשנת 1970 והיה קפטן נבחרת הנוער אשר סבל מתת משקל. "פתאום בגיל 24 כשחזרתי מפציעה, מאז אני נלחם במשקל. אני מוריד 12,13 קילו ומעלה את ה-7" מסביר בן שמעון.  בן שמעון תמיד היה בלחץ להגיע למעלה. הדרך שלו לצמרת ממכבי פתח תקווה הקטנה מלמדת משהו על עולם הכדורגל "כשעליתי לבוגרים, שישה שחקנים שם החליטו שאני לא אהיה שחקן. ההחלטה הזו שלהם היא זו שעשתה אותי שחקן. הייתי בכזו רמת תחרות" מסביר בן שמעון.
היום, עירוני קריית שמונה בלחץ גדול כי היא במקום הראשון בליגת העל. עכשיו הציפיות בשמיים ובן שמעון מנהל אותה בדיוק בדרך ההפוכה מאיך שניהלו אותו כשהיה ילד. "אתה לא יכול שהכבוד אליך מהשחקנים יהיה ממקום של פחד. זה דור אחר" מסביר בן שמעון.

>> כל מה שרציתם לדעת על רן בן שמעון

>> רעידת אדמה בפוליטיקה?

אנשים, ראשון-שלישי ב-18:50

>> כל הכתבות של אנשים