בלא מעט מקרים, סרטי ה-DVD של רינת גבאי מהווים גלגל הצלה להורים שרוצים קצת שקט. אבל בעולם האמיתי, הילדים הם שהצילו את רינת: "אם אתה לא הופך להיות יזם, אתה פשוט תשב בבית עם מסרגות והמון צמר" מודה רינת גבאי. "אני מרגישה שיש לי את הקוביה הקטנה שלי, שאני נחשבת פה בתעשייה ואני עושה משהו שמשפיע על אנשים אבל אני לגמרי מנטרלת את עצמי מהמקום שמנסה להבין כמה זה גדול. ביום שאני אנסה להתעסק בזה אני פוחדת שאני אבהל" מסבירה גבאי.

ילדת הפלא כבר לא ילדה

רינת גבאי נולדה בלוד בשנת 1973. מגיל צעיר למדה פיתוח קול ובהיותה בת 14 התקבלה לאופרה הישראלית ופרצה לתודעה הציבורית כילדת פלא - תקופה שהותירה בה משקעים כבדים. "זו הייתה תקופה נפלאה ומסוכנת. זה דורש נפש מאוד חסינה" מסבירה רינת גבאי. "אתה כבר לא אנונימי ברחוב, אתה לא יכול ללכת עם נעלי הבית והטרנינג הפשוט. אתה נתון לביקורת 24 שעות ביממה. המון ריכולים של כל מיני דברנים למיניהם שאף פעם לא חוסכים במילים. מצד שני אני מתבגרת תוך כדי ועוזבת את הכותרת שנקראת ילד פלא ואתה גדל אל הלא נודע" מודה גבאי. "אבא שלי רצה שאני אעשה הכל. ואני לא רציתי לעשות שום דבר" מוסיפה.
בצבא שירתה גבאי כסולנית בלהקת חיל האויר ועם שחרורה הוחתמה בחברת הד ארצי והוציאה שני אלבומים שלא המריאו. לפני עשר שנים נישאה לדורון ובשנת 2004 , אחרי מאמצים מרובים בני הזוג הצליחו להביא לעולם בת ראשונה, והיום יש להם כבר שלוש. "מהרגע שהצלחתי להיות אמא הבנתי שיש אלוהים, כי זה מבחינתי לא היה אפשרי באופן רגיל" מודה רינת.

המותג רינת גבאי

"אין DVD שלי בבית" חושפת רינת. "אני די מונעת את זה. אני לא אוהבת לראות את זה. משהו באינטואיציות שלי אומר שזה לא בריא. הילדות שלי לא צריכות לקבל אותי כדמות עם הקוקיות. אני אמא שלהן" מסבירה גבאי. בשנת 2010 נרשמו שני מיליון הורדות של התוכניות בכיכובה ב-VOD. סרטי ה-DVD שלה נמכרים בממוצע בכ-100 אלף עותקים לכל דיסק. עכשיו היא מופיעה בפעם השנייה במותק של פסטיבל. את מותג הילדים המצליח שלה היא מנהלת לצד בעלה דורון מור, כשהוא על הצד הכספי והיא על הצד האומנותי והכל מתנהל מהמשרד ששוכן בביתם שבכפר טרומן.

אנשים, ימי רביעי וחמישי בשעה 18:50

בואו לדבר על רינת גבאי בפייסבוק אנשים