>> כל מה שרציתם לדעת על משה פרץ

משה פרץ נולד בטבריה בשנת 1983 השלישי מבין ארבעה אחים ואחיות. בגיל 12 הוא מקבל אורגן מאביו ומתחיל את דרכו בתחום המוזיקה אך ארבע שנים מאוחר יותר פרץ פותח בקריירת ספרות. בשנת 2001 התגייס לצה"ל ושירת כמסגר עד ששובץ בלהקה צבאית. בגיל 22 הוציא את אלבום הבכורה שכשל.

כיום, משה פרץ גובה כארבעים אלף שקלים להופעה שהם כמאתיים אלף שקלים בשבוע ובסיכומו של הקיץ הוא רושם בהופעות בשמחות ואירועים בלבד הכנסות של קרוב לשלושה מיליון שקלים. פרץ נחשב לאחד השיאנים בכל הנוגע להכנסות מהופעות בחתונות. בפסגה לצידו נמצאים אייל גולן, ליאור נרקיס, דודו אהרון, קובי פרץ ועומר אדם.

"אני יותר נהנה בחתונה מאשר בקיסריה. אני אוהב אנשים קרובים אלי. סיפר משה פרץ. "אני מודה לאלוהים כל רגע שאני עדיין בהגשמת החלום שלי".
למרות הפסיעות הזהירות של משה פרץ לאורך הקריירה, הסערה התקשורתית סביב מרגול דבקו גם בו כשבשבוע הראשון לפרשה החל גל שמועות לפיו משה פרץ ירד למחתרת בשל קשר לאחת מדמויות המפתח בסיפור. פרץ הכחיש.

אבל זו לא הייתה הקלחת הראשונה אליה נקלע הזמר. לפני כשנתיים החלו להתפשט שמועות בנוגע להעדפות המיניות של פרץ. "הוציאו את זה ממשרד אחר שראו בי תחרות" סיפר פרץ לחיים אתגר. "אני חזק באופי שלי, אז זה לא כל כך משפיע עלי". הוסיף. צפו בכתבה המלאה של חיים אתגר מתוך אנשים

אנשים, ימי רביעי וחמישי, 18:50

הפרקים המלאים של אנשים לצפייה ישירה