עדי עזרוני, שחקנית ומפיקה וכוכבת בעונה השנייה של "חטופים", מגיעה לראיון עם חיים אתגר כשהיא מכילה בתוכה סוד קטן. "שיט. אני לא יכולה להסתיר את זה יותר" היא מצחקקת כאשר אתגר וצוות הצילום מופתעים לראותה בהריון. כך מתגלה כי עזרוני נמצאת בחודש החמישי להריונה.

הראיון מתקיים בבית הנופש של הוריה, במושב פוריה עלית עם נוף קסום לכנרת. את הבית מקיפה גינה ירק מרשימה עם עצי תפוז לצד תבלינים כמו נענע ולואיזה. זה המקום אליו מגיעה עדי כדי להירגע מהשגרה העמוסה של חייה. כבר תשע שנים שהיא חיה על קו תל-אביב - ניו-יורק כשחקנית וכמפיקה. "ניו-יורק היא עיר מאוד קשה" מספרת עדי על השהייה בארץ האפשרויות. "יש הרבה רגעי בדידות בעיר".

עדי נולדה ב-1978 בהרצליה. "גדלתי בבית שבו ראו סרטי וידאו של 'הסלון האוירי' מפריז והצטלמתי עם מטוס 'הלביא' הנדיר" מספרת כיצד זה לגדול תחת אב שבזמנו היה סמנכ"ל התעשייה האווירית. כשהייתה בת 6, עברה המשפחה לניו-יורק בעקבות שליחות של האב. שם זכתה להתחיל את דרכה כשחקנית בהצגה בתיאטרון קטן. כשסיימה את שירותה הצבאי בחיל הרפואה, הצטרפה לערוץ הילדים ומשם עלתה להיות כוכבת. "זה מוזר שאנשים אומרים לי 'אה... גדלנו עלייך'" אומרת. "זה גורם לי להרגיש זקנה. מוזר, אבל גם מגניב".

"אני אהיה אימא קשוחה"

חיי האהבה של עדי תפסו כותרות רבות. בין השאר יצאה עם איתי שגב, מיקי גבע ואפילו היה לה דייט עם יאיר לפיד בזמן שהיה פרוד מליהיא, אשתו. בגיל עשרים וארבע עזבה את ההצלחה והפרסום בארץ וטסה לארה"ב ללמוד משחק. עד שההצלחה שם הגיעה, נאלצה לעבוד גם בעבודות מזדמנות. "מלצרתי ובייביסיטר וכאלה" מספרת ומוסיפה: "הזמן שמילצרתי היה הזמן שהרגשתי בו הכי עשירה".

בניו-יורק עדיין לא מזהים אותה ברחוב. "זה היה מוזר בהתחלה, אבל מאוד משחרר" משתפת בתחושות. "אחר-כך גם היה איזשהו געגוע לזה". אבל היום הדברים השתנו ועדי מרגישה מוזר להתראיין מול המצלמה. "רוב החיים שלי אני כבר לא באה מול מצלמה" היא מסבירה ומתייחסת לתחום החדש בו היא עוסקת- הפקות.

את ההזדמנות קבלה בעקבות מפגש עם קולנוען ישראלי שחזר מהמזרח הרחוק. עדי יצאה איתו לקמבודיה כדי לצלם סרט שעסק בזנות ילדים, אך כאשר ניסתה לצאת מהארץ, נקלעה לתסבוכת. "בשדה התעופה, עם מזוודות עמוסות בתאורה וקלטות, עצרו אותי בהגירה" היא משחזרת את האירוע. כל זאת משום הנושא הרגיש של הסרט ועדי הייתה תקועה בקמבודיה במשך שבועיים נוספים. בעלה שהיה התאורן הראשי של הסרט, חזר מסין לקמבודיה במיוחד בשבילה. "זה היה בשלב של ניצני הקשר שלנו" מספרת בחיוך. עדי נשואה למאט שמאן כבר שלוש שנים והשניים מתגוררים בניו-יורק. "זה התחיל כרומן סטים ואחר כך התפתח לזוגיות מופלאה".

לתודעה הישראלית חזרה בשנת 2010, אז עלתה העונה הראשונה של "חטופים". שם היא משחקת את יעל, אחותו של החייל החטוף עמיאל בן חורין- אותו מגלם אסי כהן. בעונה השנייה מתגלה כי אחיה הפך לראש ארגון טרור. "מאוד רציתי את הדמות הזו" מספרת על הסיבה בגללה פנתה לבקש את התפקיד. "יעל היא דמות כל-כך דרמטית וטרגית וקשה. הרגשתי שיש לי את העומקים האלו ושאני יכולה להביא משהו לדמות".

מיד אחר-כך, חזרה עזרוני פעם נוספת לניו-יורק כדי להשיק את הסרט "כלים שלובים" אשר הייתה שותפה בהפקתו. כעת, כשהיא בשיא הצלחתה המקצועית, עומדת בפניה מדרגה נוספת בחיים- להיות אימא. "אני אהיה אימא קשוחה" אומרת לקראת הפרק החדש שבפתח. "זה לא סותר שאני גם אהיה חמה ואוהבת". במילים אחרות- אימא מושלמת.

"אנשים", ראשון- שלישי, 18:50