מאז שכיכבה בסדרת הפולחן "הפוך", איילת זורר הרקיעה שחקים והפכה לכוכבת בינלאומית. בין העבודה המרובה בחו"ל, מגיעה זורר גם לארץ לפרויקטים שונים. תפסנו אותה בזמן צילומים לקמפיין, שם התראיינה וענתה על השאלות הקשות.

"אני הכי מתגעגעת למשפחה שלי, לחברים שלי וללחות. בשיא הרצינות. יש משהו באוויר הכבד הזה כשמגיעים לארץ" אומרת זורר שמבלה את רוב זמן בחו"ל. כמו כל מי שמבקר את ההורים, גם איילת לוקחת מהבית דברים שיש רק בבית. "ערימות של דברים. תרופה טבעית שאני קונה מראש פינה- לצננת, לשעלת. ומאותו מקום אני גם לוקחת קרם פנים. וכשאני מבקרת אצל ההורים אני תמיד בודקת את הארונות ומוצאת משהו ששכחתי או חסר לי ולוקחת".

כמי שנמצאת הרבה מעבר לים ופוגשת סלבס שכולנו מכירים, שאלנו אותה את מי הייתה רוצה להביא לארץ. "בן אדם שעבדתי איתו והייתי מאוד שמחה שיבוא לראות את ישראל- טום הנקס" משיבה בשם של אחד מהשחקנים הגדולים של הוליווד. "היו לנו הרבה שיחות על ישראל והוא גם מכיר הרבה אנשים בפוליטיקה".

מאחר והיא מגשימה את החלום האמריקאי נדרש היה לשאול מה היה הרגע ששינה לה את החיים. "רגע אחד ששינה לי את החיים? זה היה נורא עגום אם זה היה ככה. אבל ליעד, הבן שלי, שינה לי את החיים". מעבר לחיים שרכשה לעצמה בעידן הזה, שאלנו את איילת מה היא הייתה בגלגול הקודם. "פסל או צייר, אולי מדען שלומד וחוקר דברים. לא הייתי חולמת להיות קליאופטרה למשל".

מבחינת מסרים גדולים לאנושות, הכוכבת קצת יותר צנועה ומשועשעת. "יש אלוהים. אני יודעת" מצחקקת. "דרווין טעה! לא יודעת, אין לי מסר אחד לאנושות" משיבה בפשטות.

איילת ספגה את הטעם היותר בועט של אמריקה והשירים האהובים עליה הם של אדי ודר, סולן להקת "פרל ג'אם". כששאלנו אותה איפה צפוי שנראה אותה בעוד עשר שנים, זאת הייתה התשובה: "שאלה קשה מאוד מאוד. עושה פחות או יותר את אותו דבר ובאותו אופן. אולי מוקפת ביותר חברים, אבל אני אוהבת את החיים שלי כמו שהם עכשיו וזה מבחינתי יכול להמשיך".

>> גם מירי רגב עונה על השאלות הקשות

אנשים, ראשון - שלישי, בשעה 18:50