אליקו, מהאנשים החזקים בתעשיית המוזיקה הים תיכונית, עולה למתקפה נגד דודו אהרון. אחרי שבראיון ל"חדשות סוף השבוע" טען הזמר שאליקו ניצל את אמו, ציפורה, והקליט אותה בלי שהיא יודעת שהיא בשידור, טוען השדר – "דודו אהרון משקר".

"כל הסיפורים שאמא שלו לא ידעה שהיא מתראיינת ושהיא לא ידעה שמצלמים אותה בבית זה שקר מוחלט", מספר אליקו, "אני קיבלתי טלפון מההורים של דודו והמארגן הקודם של דודו, אייל מלכא. ההורים של דודו ביקשו להתראיין בתכנית שלי בשידור חי ולבקש סליחה ממלכא כי היה ביניהם סכסוך. תוך כדי השיחה לוקחת את הטלפון הגברת 'התמימה' ציפורה אהרון, ומספרת כי דודו ואותה גברת שהייתה איתו אז לא פתחו לה את הדלת ולא איפשרו לה לעלות הביתה. היא הייתה טעונה".

למה דודו אהרון שיקר בראיון?
"אתה מצפה שדודו אהרון יעלה ויגיד 'אמא שלי עלתה לשידור וטינפה עליי ועל האקסית שלי'? גם אני הייתי בשוק באותו יום. אז בצעד פחדני הוא בוחר לשבת בטלוויזיה ולשקר. ברור לי שדודו יודע את האמת כי סיפרתי לו אותה וגם אייל מלכא יודעת את האמת. הם ידעו שהם עלו לשידור והיא פשוט התפרצה".

"בכתבה דודו אומר שאמא שלו לא יודע שהיא צולמה ולא שהיא עלתה לשידור, אולי היא גם לא ידעה שהיא באה להשתתף בריאליטי יחד עם דודו?"

אתם מדברים? אתה משמיע את המוזיקה שלו?
"ברור, אני לא עושה עם המוזיקה שלו שום חשבון. דודו יכול לצלצל אליי ואני פה אומר בדיוק מה שקרה – ההורים שלו ביקשו לעלות לשידור. שדודו לא יישב בטלוויזיה ויספר סיפורים של קורבן או שאמא שלו מסכנה שניצלו את תמימותה. היא לא תמימה ובטח שלא דודו".

ממנהל יחסי הציבור של דודו אהרון, עופר מנחם, נמסר בתגובה: "דודו אהרון אינו נוהג לנהל את עינייניו ומחלוקותיו עם איש זה או אחר בתקשורת, את מה שהיה ויש לו להגיד לאליקו הוא יעשה באופן פרטי ואישי".