שבוע בלבד לאחר שילדה תאומים, מיכל הקטנה כבר קפצה ורקדה על הבמה בהצגת החנוכה בה כיכבה. אנשים רבים הרימו גבה ואילו כוכבת הילדים המשיכה בשלה והתעקשה בזמנו להסביר ולומר: "אני מרגישה מבורכת".

בראיון אינטימי וחשוף לרתם איזק שישודר הערב (ב') בתכנית "אנשים" בשעה 17:15 בקשת 12, סיפרה מיכל על הדקות הראשונות אחרי הלידה, ההחלטה לחזור ולהופיע ימים ספורים לאחר שהביאה לעולם תאומים ועל הקשיים.

"כשהייתי בחדר התאוששות, כשכולי הייתי עם מכשירים ודימום, אז האחות ששמרה עליי בהשגחה ביקשה ממני שאעשה לה סרטון לבת שלה. היא הייתה מנותקת מהמציאות. לקחתי נשימה, עצמתי את העיניים ואמרתי 'היא לא באמת מבקשת סרטון, יש פה מישהו שבוחן אותי'. אמרתי לעצמי 'תתעלי על עצמך' ועשיתי לה סרטון, במצבי. שתי דקות סרטון - והכי טוב שיצא לי בחיים שלי".

״חנה׳לה ושמלת השבת״ היום בשעה 11:00 באודיטוריום חיפה.

A post shared by מיכל הקטנה - הפרופיל הרשמי (@michalhaktana) on

זה לא גרם לך להתעצבן?

"לא, כי זה לא סתם. זה לא דבר נורמטיבי שאת נמצאת בחדר לידה, שהדופק שלי ירד ויש סכנה לחיי, זה לא סתם. את יודעת מה? אולי היא הצילה אותי ואולי בזכותה חזרתי מהר מאוד לעצמי".

אני מסתכלת עליך גם כאמא לעתיד ואני אומרת שאת מציבה לי רף מאוד גבוה, כי אני לא אחזור לעבודה אחרי חמישה ימים.

"אם אני הייתי נשארת עוד יום אחד בבית חולים עם כל האווירה - היו מקימים מחלקה מיוחדת עבורי ומאשפזים אותי בדכאון אחרי לידה".

למה את חוטפת כל כך הרבה אש?

"לא יודעת, משהו מושך בי אש ואין לי בעיה עם זה. כשיצאתי למסע שלי, להגשים את החלום שלי, ידעתי שיש לזה ההשלכות וזה חלק מזה. בזמן שכל המבקרים ביקרו, אני הופעתי ואז הנקתי ואז בישלתי, לא הייתי שם, לא נתתי לזה אפילו לשניה אחת במה".

❤️ MY RAY ❤️ @tal_abudi @liorgavrielov @heleneamouyal @natalydadon

A post shared by מיכל הקטנה - הפרופיל הרשמי (@michalhaktana) on

❤️REEF❤️ @tal_abudi @heleneamouyal @liorgavrielov @natalydadon

A post shared by מיכל הקטנה - הפרופיל הרשמי (@michalhaktana) on