שרת התחבורה מירי רגב התארחה הערב בתכנית "אופירה וברקוביץ'" בין היתר כדי לדבר על משבר הקורונה והטיפול בו, אך מהר מאד השיח בינה לבין ברקוביץ' התלהט והגיע לטונים צורמים, סביב דבריו של ברקוביץ' בשבוע שעבר לח"כ מיקי זוהר בו אמר כי הליכוד הוא "ארגון פשע".

"כל עוד אתה לא תתנצל בפני הליכודניקים, לעולם לא תהיה מאמן נבחרת ישראל", הטיחה רגב בפני ברקוביץ', "אני אומרת לך שבכל מקום שאני אהיה, עד שאתה לא תתנצל בפני מיליון וחצי ליכודניקים שקראת להם 'חברים לארגוני פשע', כמו שדודו טופז קרא לנו 'צ'חצ'חים', וכמו שאחרים קראו לנו מנשקי קמעות".

ברקוביץ' מצידו לא נרתע והשיב: "התכוונתי רק אלייך ואל כל הלהקה שלך, להקת מלוקקים".

"אין התכוונת. תתבייש לך", השיבה לו רגב, "הלוואי ותגיע לרבע מהמוסר שלנו. אנחנו גאים שמי שמנהל את המדינה הזאת זה ראש הממשלה נתניהו, תתבייש לך. כל היום ממליך מלכים, מתהפך כמו סטייק. פעם זה כחלון, פעם זה גנץ. הפכת את גנץ למשיח, איפה הוא המשיח שלך? איפה אתה יא חתיכת סטייק? כל הזמן מתהפך, עכשיו פתאום זה בנט, יאללה מספיק".

הראיון המלא עם מירי רגב:

לאחר צאתה מהקלטת הריאיון עלתה רגב לשידור בעמוד הפייסבוק שלה בו אמרה כי "אני בדרכי חזרה הביתה לאחר ראיון מאוד קשה אצל אופירה וברקוביץ', הגיעה הזמן לא להפקיר את הזירה הזאת ולענות להם כמו שצריך. לא יכול להיות שהם יכנו מיליון וחצי ליכודניקים 'חברים בארגון פשע'. לא יכול להיות שכל מה שאנחנו עושים מול אילוצים מאוד מורכבים במשבר הקורונה הם מסיתים כנגד הממשלה, מספיק עם זה. הגיע הזמן לשים את הדברים על השולחן, לענות להם ולא לפחד. וכן, להרים את הקול כשצריך להרים את הקול, כי לא הגיוני שהפכו אותנו לשק אגרוף. אני מאוד מקווה שהם לא יערכו את הריאיון הזה, וכמו שהוא הם ישדרו אותו לציבור הישראלי".