אחרי שעשרה מתחרים כבר הבטיחו את מקומם בחצי הגמר, הערב ב-21:00 (ערוץ 12) ינסו מתמודדים חדשים להשיג גם הם את הכרטיס לשלב הבא ב"נינג'ה ישראל". לצד המכשולים הקשוחים שכבר פגשנו בפרקים הקודמים, הם יאלצו להתמודד בפרק הקרוב עם שני אתגרים חדשים, אז מי הם האנשים שחולמים להיות הנינג'ה הראשון של ישראל?

יפתח קושניר
כשהיה בן 11 יפתח הלך עם אביו לקיר טיפוס והתאהב. את האבא, אבי קושניר, אין אחד שלא מכיר, אבל יפתח הלך בדרך משלו, יותר נכון טיפס - על הרים בכל רחבי העולם. הוא זכה באליפות הארץ לנוער בטיפוס ובשיאו דורג במקום השלישי באירופה לגילו. לאחרונה, יפתח בן ה-23 שמשקלו 70 ק"ג וגובהו 1.70 מטרים, החליט לפרוש מהתחום ולהתמקד בהכנות לנינג'ה ישראל, והציפיות ממנו בהתאם.

יפתח קושניר
רוצה תואר גם בנינג'ה. קושניר | צילום: נינג'ה ישראל, קשת 12


יואנדרי גיל לוי
הוא עלה לישראל מטעמי ציונות בגיל 16, אבל יואנדרי בן ה-28, במקור מקובה, הוא עדיין לטיני בנשמתו. מדובר בגבר שמתחזק פריזורה מתוקתקת וגוף שרירי במשקל של 82 ק"ג וגובה של 1.86 מטרים. לא במקרה הוא עובד כמאמן כושר, מחזיק ברזומה של שחקן בייסבול תחרותי ומתאמן גם בטיפוס צוקים. בעזרת הנתונים המרשימים הוא מקווה לסיים את מסלול הנינג'ה בהצלחה.
יואנדרי גיל לוי
מקובה באהבה. יואנדרי | צילום: מתוך "נינג'ה ישראל 2018", קשת 12


הדס עזריה
המתחרה הזו עשתה מהפך מטורף בחייה ומעובדת הייטק הפכה מכורה לספורט. את כל העניין היא לקחה ממש ברצינות, זכתה בחצי "איירון מן" בישראל והתחרתה גם במרתון אמסטרדם. לצד כל אלו הדס ששוקלת 52 ק"ג וגובהה 1.54 מטר, מגדירה את עצמה כאמא במשרה מלאה לשתי בנותיה. עכשיו היא מגיעה ל"נינג'ה ישראל" כדי לשלב בין שני העולמות – אתגר אישי עבורה וחוויה בלתי נשכחת עבור המשפחה כולה.
הדס עזריה
מהייטק לנינג'ה. הדס עזריה | צילום: מתוך "נינג'ה ישראל 2018", קשת 12

>>חושבים שיש לכם מה שצריך כדי לסיים את המסלול? נפתחה ההרשמה לעונה הבאה של "נינג'ה ישראל"

דניאל ויונתן אליאש
שני אחים שמגיעים להתחרות ראש בראש ב"נינג'ה ישראל". יש להם מכון קרוספיט משותף וכדי להתכונן לתוכנית הם הקימו בו מסלול בהשראת הנינג'ה. חוץ מזה יש להם אפילו כינויים: דניאל בן ה-35 (1.7 מ', 73 ק"ג) מעכו מכונה "העכביש" ויונתן בן ה-38 מהרצליה (1.78 מ', 70 ק"ג) מכונה "הזאב". איזו חיה עדיף להיות בנינג'ה? התשובות בקרוב.

יונתן אליאש
הזאב והעכביש. האחים אליאש | צילום: קשת 12

מיכאל (מייק) רוזנצווייג
מייק בן ה-25 מראשון לציון נולד באוקראינה ועלה לארץ בגיל שנה וחצי. בגיל שש הוא קיבל מאבא שלו משקולות קטנות במתנה והתאהב בתחום. בהמשך הוא החל לעסוק בפיתוח גוף והשתתף בתחרויות "מר ישראל". הנתונים שלו, 84 ק"ג ו-1.85 מטר גובה אולי נשמעים סטנדרטים, אבל כשתראו את הגוף של מייק תבינו שמדובר במכונה.

מייק רוזנצוויג
התחרה ב"מר ישראל". מייק | צילום: קשת 12

בארי רווה
המתחרה הזה מגיע מרקע של קפוארה ועובד כמורה לחינוך גופני בחטיבת ביניים. מה הקשר המפתיע שלו לסטטטיק ובן אל? בדקנו. 

בארי רווה
קשר לשניים שאתם מכירים. בארי רווה | צילום: מתוך "נינג'ה ישראל 2018", קשת 12

תומר חאזן

החברים של תומר בן ה-21 קוראים לו "חאזנינג'ה" אבל הוא עצמו בכלל מכור לגלישה בסקייטבורד. הוא החל לגלוש מגיל 13 ומאמין שזה מה שהציל לו את החיים והרחיק אותו מצרות בשכונה בה גדל בנצרת עילית. למרות שהוא גבוה (1.80 מטר) הוא רגיל לרחף באוויר יחד עם 73 הק"ג שלו, ועכשיו נותר לראות אם זה יספיק לו באתגר הנינג'ה.

תומר חאזן
חאזנינג'ה. תומר חאזן | צילום: קשת 12

דין כספי
הוא מכור לכל מה שקשור בספורט אתגרי – טיפוס, סנואובורד ואפילו הליכה על חבל. בעבר שירת כקצין ביחידה מובחרת וכיום הוא משלב בין לימודים באוניברסיטה להתנדבות עם נוער בסיכון. דין לגמרי ישמח להעשיר את קורות החיים שלו גם בתואר הנינג'ה הראשון של ישראל.

דין כספי
הסטודנט יזכה בתואר הנינג'ה? כספי | צילום: מתוך "נינג'ה ישראל 2018", קשת 12

>>עקבו אחרי עמוד הפייסבוק הרשמי של "נינג'ה ישראל" 2018 

דודו דרעי
קצין שב"ס בן 36 שניצל מאסון הכרמל וכיום מרצה על התמודדות עם טראומה. בביתו בבאר שבע הוא בנה חדר כושר בו הוא מתאמן יחד עם הילדים שלו. ב"נינג'ה ישראל", לדודו (71 ק"ג, 1.69 מטר) יש שתי מטרות – לגרום לבן שלו להתגאות בו ולהעביר מסר לאנשים שחוו טראומה, שאפשר לצאת מזה ולשאוף גבוה.

דודו דרעי
רוצה שבנו יתגאה בו. דרעי | צילום: קשת 12

מורד בלכנר
מטפס מילדות – על עצים, קירות ובעצם כל דבר. התחרה בהתעמלות קרקע ואתלטיקה, אבל היום הוא מפעיל את הגוף שלו בעיקר במדיטציות, ובעבודתו כאיש התחזוקה של "אשראם במדבר" בו הוא גם מתגורר. בן 32, מתנשא לגובה של 1.70 מטר ושוקל 60 ק"ג. למרות המבנה הצנום יחסית הוא חולם להפתיע בגדול ולהפוך לנינג'ה.

מורד בלכנר
מתמחה בגבהים. מורד | צילום: מתוך "נינג'ה ישראל 2018", קשת 12


רונית ויינשלבוים ואלון רז
בני זוג שמגיעים להתחרות זה בזו באתגר הנינג'ה. הם הכירו בפייסבוק וכמו לא מעט זוגות גם הם לא מודים מי התחיל עם מי. הם מרבים לעשות כושר יחד אבל עכשיו, אלון בן ה-47 מחולון (78 ק"ג, 1.78 מטר) ורונית בת ה-35 מראשון לציון (55 ק"ג, 1.64 מטר) עומדים לשים את הרומנטיקה בצד ולהתחרות כל אחד עבור התוצאה שלו.
אלון רז
בני הזוג יתחרו ראש בראש. רונית ואלון | צילום: מתוך "נינג'ה ישראל 2018", קשת 12

>>לוח שידורים ערוץ 12

עוד ב"נינג'ה ישראל 2018":

"נינג'ה ישראל": הערב (רביעי) ב-21:00. קשת, ערוץ 12