אחרי ששני מתחרים בלבד הצליחו לסיים את מקצה המוקדמות בפרק הקודם של "נינג'ה ישראל", תשעה מתחרים נוספים ניסו את כוחם מול אותם מכשולים מאתגרים בפרק ששודר הערב (רביעי) בערוץ 12. המתח הגדול היה בעיקר סביב השאלה האם הישראלי שזכה בתואר אלוף העולם בטיפוס, אלכס חזנוב, ישמור על מקומו בטבלת המובילים בסיכום המקצה.

בסיכום הערב שמר יובל שמלא, יריבו הגדול של חזנוב ואלוף הארץ, על המקום הראשון. אף מתחרה לא הצליח לעקוף את שמלא, שקבע זמן של 2 דקות ו-2 בלבד. אחריו במקום השני נמצא "ילד הפלא" כרמל רז-רומאו שקבע את התוצאה הטובה ביותר לערב זה עם 2 דקות ו-16 שניות.

>>עקבו אחרי עמוד הפייסבוק הרשמי של "נינג'ה ישראל" 2018 

גיא ברקמן שמוקם שני ירד מקום אחד וסיים שלישי את המקצה. ליעד יודלא, מתחרה נוסף ומפתיע שפגשנו גם כן הערב, מדורג במקום הרביעי, לאחר שסיים את המסלול תוך 3 דקות ו-34 שניות. במקום החמישי נמצא קיריל סורוקוב שלו יש סיפור מיוחד. המתחרה הזה עצר באתגר הנינג'ה בעיצומו של טיול בשביל ישראל ולמרות שהוא נראה נער – על המסלול היה חד כתער, וסיים אותו תוך 4 דקות ו-26 שניות.

מי שהיה מוטרד לגביי המשך דרכו של אלכס חזנוב בתחרות, אז נרגיע ונאמר שהוא תופס את המקום השישי בסיום המקצה. אבנר כהן, רון בן ישי ויואב רוטשטיין תופסים בהתאמה את המקומות 7-9 ואת העשירייה סוגר מתחרה נוסף שפגשנו הערב, עומרי גרינס, כשארבעתם נפלו במכשול קפיצת המוט לרשת.

>>לוח שידורים ערוץ 12

"נינג'ה ישראל 2018": חמישי ושבת בקשת, ערוץ 12