"נינג'ה ישראל" 2019 תעלה במסך קשת 12 ביום שבת הקרוב, ואחד המכשולים החדשים שהצטרפו למסלול הישר מאוסטרליה הרחוקה הוא המגה קיר. אל הקיר הוותיק והמוכר, שמתנשא לגובה 4.25 מטרים וגבה לא מעט קורבנות בעונה הקודמת, יצטרף העונה קיר חדש שגבוה ממנו במטר שלם. למתמודדים שיהיו מספיק אמיצים וחזקים כדי לטפס עליו וללחוץ על הבאזר, יצפה פרס כספי שווה.

המגה קיר מתנשא לגובה 5.25 מטרים והוא הוצג לראשונה בנינג'ה האמריקאית בשנה שעברה. רק 15 מתמודדים אמריקאים הצליחו לטפס על המגה קיר בהצלחה, מתוך עשרות שניסו ונכשלו. באוסטרליה המצב חמור אפילו יותר, רק שני מתמודדים בלבד צלחו את המגה קיר. אם כדי לעבור את הקיר הרגיל דרוש פלג גוף עליון ותחתון חזק במיוחד, אז כדי לצלוח את המגה קיר דרושים מאמצים פיזיים גדולים אפילו יותר.

כל מתמודד שיגיע אל מכשול הקיר יוכל לבחור האם לנסות את הקיר הרגיל או את המגה קיר. אם יבחר במגה קיר, יהיה לו ניסיון אחד בלבד לעבור אותו, הניסיון הראשון מבין שלושה. זאת אומרת, שאם המתמודד לא יצליח לעבור את המגה קיר, ישארו לו שני ניסיונות בלבד על הקיר הרגיל (ותשאלו את אלכס חזנוב כמה הניסיון השלישי על הקיר קריטי). מתמודד שיעבור בהצלחה את המגה קיר יקבל על המקום צ'ק על סך 10,000 שקלים ממנחי התוכנית, אסי עזר ורותם סלע. האם המתמודדים שיגיעו לקיר בעונה החדשה יבחרו ללכת על בטוח או ללכת על הכסף?