סיפור החיים של מתן ברמן הוא יוצא דופן. לוחם צה"ל לשעבר שאיבד את רגלו בעקבות פציעה בשירות הצבאי, לאחר מכן היה 11 ימים במצב של תרדמת, אבל חזר לחיים והפך לספורטאי. עם הרקע הזה הוא הגיע אמש (שבת) להתחרות ב"נינג'ה ישראל 2018" ולהוכיח בעל הבמה המאתגרת מכולן שאין דבר שהוא בלתי אפשרי.

גולשים רבים שצפו בהופעה של מתן על המסך לא נותרו אדישים ובשעות לאחר השידור סיפרו בפוסטים שונים שהעלו לרשתות החברתיות על התחושות שעורר בהם הקטע. "מבחינתי הבחור הזה הוא שיעור לאיך החיים צריכים להיראות", כתב אבא שצפה בתוכנית עם שני ילדיו. "קוראים לו מתן ברמן ואני כל כך שמח שהם (הילדים) נשארו ערים לקבל את השיעור הזה שעכשיו הוא העביר להם, לי ובעצם לכולנו".

גולשת אחרת ביקשה בפוסט שכתבה "קמצוץ מכוח הרצון, הנחישות והאש" של מתן, והוסיפה שהקטע בהשתתפותו היה מרגש ברמות. גולשת נוספת התייחסה להישג של המתחרה, למרות שלא סיים את המסלול כולו. "נינג'ה ישראל או לא, אישית מצדיעה לך וקדה קידה, אתה המודל לגיבור על בשר ודם".

מתן עצמו סיפר לאחר שירד מהמסלול כי הוא חשש קצת מהמכשול הראשון – הסטפר – בשל המרחק בין השלבים, אבל בסופו של דבר הוא התמודד יפה איתו וגם עם שניים מהמכשולים הבאים. בראיון ל- mako בשבוע שעבר, ציין מתן כי הוא לא רואה את עצמו כמקור השראה. "מבחינתי כל אחד יכול לעשות מה שהוא רוצה אם הוא יתעקש על זה. אומרים לי שאנשים עם שתי רגליים לא עושים מה שאני עושה עם רגל אחת, אבל אני לא רואה את זה ככה. אני פשוט עקשן שלא מוכן לשמוע את התשובה 'לא'".

המסע לתואר הנינג'ה הראשון של ישראל יימשך ביום רביעי, כשקבוצת מתחרים חדשה תעלה לראשונה על המסלול ותתמודד על מקום בחצי הגמר. כדי לעשות את זה הם יצטרכו לעבור כמה מכשולים שצופי התוכנית עדיין לא פגשו וצפויים להציב בפני המתחרים אתגר חדש ומורכב.

>>עקבו אחרי עמוד הפייסבוק הרשמי של "נינג'ה ישראל" 2018 

עוד ב"נינג'ה ישראל 2018":

"נינג'ה ישראל 2018": רביעי ושבת ב-21:00 בקשת, ערוץ 12