כוכבי מיינסטרים שפותחים ערוצי יוטיוב משלהם הפכו כבר מזמן לתופעה. וויל סמית', ג'ק בלאק, זאק אפרון וגם איל קיציס שלנו, מגיש "ארץ נהדרת", מתחזקים ערוצים עם תוכן מקורי שפונה ישירות לקהל שלהם. לקראת העונה החדשה של "נינג'ה ישראל" (שבת אחרי החדשות, קשת 12), קיציס העלה לערוץ היוטיוב שלו "קיציס מנסה דברים בפעם הראשונה" סרטון עם הבטחה גדולה: לשבור את השיא של יובל שמלא על מסלול הנינג'ה.

אחרי שהשגנו לו אישור מיוחד לעלות על המסלול, קיציס שלף את בגדי הספורט מהארון, הביא את בנו גיא כדי שיעודד אותו מהיציע ועלה על קו הזינוק של מסלול המכשולים הקשה והמאתגר בעולם. הביצוע של קיציס היה מדהים: הוא חרך את המסלול, גבר בקלות על המכשולים האייקונים של התוכנית כמו הסטפר המרחף, אומגת הבאנג'י, הטבעות הגדולות וכמובן, המגה קיר ושבר את השיא של שמלא כפי שהבטיח.

היכולות הפיזיות המרשימות שהפגין קיציס על המסלול היו מפתיעות כל כך, שצוות "המתחזים" הוזעק לנמל חיפה כדי לחקור את העניין. הסתבר שקיציס לא בדיוק עשה את המסלול ובטח שלא שבר שיא עולמי. אז קיציס כנראה שכבר לא יהיה הנינג'ה הבא של ישראל, אבל בנינג'ה כמו בנינג'ה, תמיד יש את השנה הבאה.