כבר שנים שאלכס חזנוב (23) ויובל שמלא מתחרים זה בזה באליפויות הארץ בטיפוס. חזנוב החיפאי זכה לאחרונה באליפות העולם בטיפוס שהתקיימה בטאיוואן. שמלא הירושלמי הוא אלוף ישראל בטיפוס הובלה והישראלי הראשון שהגיע לגמר אליפות העולם. ענף הטיפוס עומד להפוך לאולימפי באולימפיאדה הבאה ומכאן הסקרנות הרבה לקראת העימות בין השניים.

חזנוב ושמלא אמנם חברים טובים, אבל כאלה שלא מסתירים את היריבות ביניהם. עכשיו, הם עומדים להביא את הדו קרב הזה לבמה חדשה – מסלול נינג'ה ישראל. חזנוב, שמתחמה בטיפוס בולדרים (קירות) מגיע לתוכנית כהבטחה גדולה ונחשב לזה שכל קהילת הטיפוס בישראל מסתכלת עליו בהערצה. 

A post shared by Alex Khazanov // אלכס חזנוב (@alexkhazanov) on

שמלא, חייל ומדריך כושר, מתמחה ב"טיפוס הובלה", שבו המטרה היא לטפס כמה שיותר גבוה. בניגוד ללוק הסולידי שלו, הוא מלא ביטחון עצמי ולא היסס להכריז כבר שהוא הנינג'ה האמיתי, ולא יריבו חזנוב. מבחינת השניים, הם המתחרים הגדולים ביותר אחד של השני, ואתגר הנינג'ה הוא המקום המתאים להוכיח מי טוב יותר. 

>>לוח שידורים ערוץ 12

A post shared by יובל שמלא (@yuval_shemla) on

מי עוד עומדים לזנק על המסלול בפרק הקרוב?

אלמוג שם טוב שמכונה "וולף": פארקוריסט שהקים עסק בחו"ל כדי לנסוע בין יעדי פארקור בעולם. סטניסלב (סטס) קזנוביץ, שניסה את מזלו בדוגמנות ובפרסומות, אבל במקצועו הוא אחד המאמנים היחידים בישראל שמוסמכים בשיטת עידו פורטל. גיא ברקמן, חבר הרכב היפ-הופ שהתאמן בטיפוס בולדרים. יואב רוטשטיין, חייל צעיר שמכור לאתגר הנינג'ה יחד עם חברה שלו, שהיא גם זו שרשמה אותו לתוכנית, ודנה שביב, סטודנטית לארכיטקטורה בטכניון בבוקר וטפסנית בערב. 

A post shared by Almog Wolf �� (@almog.wolf) on

שלושה מכשולים חדשים יאתגרו את המתחרים החדשים:
צלחת מעופפת – אתגר אומגה שמשלב חבל בנג'י ואחיזה בצלחת מעופפת. קפיצת מוט לרשת – מכשול שבו אסור להשתמש ברגליים וכמובן לא לגעת במים, ואתגר הקרוסלות, 3 קרוסלות הפוכות שמסתובבות על ציר וצריך לקפץ ביניהן עד לנחיתה על המזרן. הנינג'ות שיעמדו באתגרים הקשוחים הללו יגיעו אל הקיר, ואם יעברו אותו וילחצו על הבאזר, יפגשו עם אסי ורותם ויעשו צעד משמעותי בדרך לחצי הגמר.

>>עקבו אחרי עמוד הפייסבוק הרשמי של "נינג'ה ישראל" 2018 

"נינג'ה ישראל 2018": שבת, 21:15 בקשת, ערוץ 12