אביב אלוש והילה סעדה, עמוס וונסה בשבילכם, סוגרים עונה של "להיות איתה" ומספרים ליואב וגלית על ההצלחה של הסדרה, הצילומים והעבודה המשותפת, שהולכת להסתכם בפרק האחרון לעונה שהולך ומתקרב. עבור שניהם זה לא התפקיד הראשון, אבל הפריים טיים עשה את שלו וההצלחה הפתיעה אפילו אותם.

בעשור האחרון הספקנו לראות את אביב בלא מעט תפקידים, אבל האהדה הגורפת סביב התפקיד שלו כעמוס היא הגדולה ביותר שהייתה לו עד כה: "כבר עשר שנים אני בעבודה מתפקיד לתפקיד, ועוד סדרה ועוד סדרה והצגות וקולנוע. זה התחיל ב"אלנבי", היה לי שם תפקיד מדהים, עכשיו אני פה וככה זה נראה". גם הילה סעדה עברה בין תפקידים בשנים האחרונות אבל ברור לה שונסה היא זו שהביאה לה את הפריצה הגדולה: "זאת הייתה הפתעה לכולנו. גם אסי התרגש מפרק לפרק והבנו שמשהו גדול קורה פה. אנשים אומרים לי 'איפה היית', האמת היא שעבדתי כל הזמן".

"אני שרופה על ונסה"

אביב והילה חלקו לא מעט רגעים דרמטיים בצילומים המשותפים ולשניהם זה לא תמיד היה קל כמו שזה נראה על המסך: "אני שרופה על ונסה אבל סבלתי בצילומים. היה לי קשה רגשית, היו לי סצנות מאוד קיצוניות ובגלל שהיה כל כך קשה ועכשיו אני רואה את התוצאה זה כיף". בעוד סעדה התרכזה בלהכניס את כל האמוציות לדמות, הקושי של אלוש נבע ממקום לגמרי אחר: "היה לא פשוט. יש את הסצנה שאני באולפן הקלטות והיא באה עם שמלת כלה, והיא בטירוף שם. עמוס הוא הקול השפוי והיה נורא קשה לא לצחוק וללכת למקום של הרגש ולעזור לה להיות ונסה האמיתית", הוא מסביר.

ונסה הפכה לאחת הדמויות האהובות והמצוטטות ביותר בפריים טיים, כך נולד החיקוי ב'ארץ נהדרת', אולי הרמז הגדול ביותר שהיא כאן כדי להישאר: "מאוד אהבתי את החיקוי וצחקתי מלא, אני חושבת שהיא הייתה מעולה זה החמיא לי מאוד", היא אומרת, ומספרת על החיבור שלה לדמות: "ונסה בסך הכל רוצה אהבה כמו כולם, פשוט היא עושה את זה בדרכים קיצוניות. היא עושה הכל כדי להשיג את מה שהיא רוצה וגם לזה התחברתי – אני בחורה מאוד נחושה ואסרטיבית".

ובתפקיד השדכן: אביב אלוש

המשפחה של אביב אלוש (תמונת AVI: mako)
אביב, נופר והילדים | תמונת AVI: mako
לרגל יום המשפחה, אביב והילה נתנו הצצה קטנה לאלבום המשפחתי הפרטי שלהם וסיפרו על החיים שמחוץ לסדרה: "אני חוגג בבית", אומר אביב ומציג תמונות מהטיול המשותף האחרון שלו עם אשתו והילדים: "ליה עוד מעט בת שנתיים והקטנצ'יק בן שלושה חודשים", הוא אומר בגאווה.

המשפחה של הילה סעדה (תמונת AVI: mako)
הילה והמשפחה | תמונת AVI: mako
הילה בחרה להביא תמונה עם ההורים והאחיות: "אנחנו שלוש בנות ובן, אני בן אדם מאוד משפתי, בעיקר בתקופה הזו. אני מאוד מחוברת למשפחה ולעצמי", היא אומרת, ואביב מחליט שזה הזמן הנכון למצוא לה אהבה והכריז: "הגיע הזמן למצוא לך איזה עמוס".

בינתיים הילה היא מתמקדת באהבה מסוג אחר - האהבה שלה לשירה: "יש לי סינגל שיצא לפני חודש, הוא נקרא "שחרר אותי" והוא מתוך אלבום הבכורה שלי שיצא בקרוב. אחות של אבא שלי התקשרה אלי לפני כמה ימים שהיא שומעת את השיר ברדיו והתחלתי לבכות זה תמיד מרגש אותי", היא אומרת. במחווה מיוחדת לקולגה מ"להיות איתה", עופר חיון, היא החליטה לפרגן לו בתפקיד אורח בקליפ וזו התוצאה.

>> בחן את עצמך: איזו דמות אתה ב"להיות איתה"?

הבוקר של קשת, רביעי עד שישי ב-06:30, ערוץ 2