ציפי לבני הגיעה הבוקר לאולפן "הבוקר של קשת" והגיבה על ביטול הרוטציה: "זאת לא כזאת פצצה והדברים האלו נאמרו לאורך כל הדרך", אמרה, "ביני ובין הרצוג יש שותפות שמבוססת על ההבנה ששנינו ביחד ננהל את מדינת ישראל". מיד לאחר הראיון עם לבני עלה לשידור ראש הממשלה בנימין נתניהו והגיב לדברים: "זה תרגיל הונאה טיפוסי, הם מנסים לסגור את הפער בין מפלגת העבודה לליכוד, כלומר למנוע מן הפער הזה להצטמצם ולהגדיל אותו, ולצערי זה מה שקורה כרגע", הסביר, "אני יכולתי להמשיך להיות ראש ממשלה, אני לא יכולתי לעבוד עם ממשלת השמאל".

כל העדכונים וכל הדיווחים מיום השידורים המיוחד של קשת בבחירות 2015

"אם הפער הזה לא ייסגר מפלגת העבודה תוכל להקים מפלגת שמאל בתמיכת הערבים", אמר נתניהו בדאגה והודה שהסקרים הפנימיים בליכוד מראים כי אכן נפתח פער בין מפלגת העבודה למפלגת הליכוד בגלל תרגיל הרוטציה, "זה יאפשר להם להקים ממשלה שתהיה תלויה לגמרי ברשימה המשותפת. הדרך היחידה למנוע את זה זה לסגור את הפער ולהצביע מח"ל. מפלגת "הבית היהודי" גם אם כמה מנדטים פחות בכל מקרה תהיה השותפה הבכירה בממשלה, אבל אם לליכוד יחסרו שניים-שלושה מנדטים, מפלגת העבודה תקים את הממשלה ואסור שזה יקרה".

בתוך הראיון נרשם תאקל נוסף בין נתניהו לצמד מנחי תכנית הבוקר, תאקל שבא לאחר שאתמול האשים את גלית גוטמן בזלזול. הפעם, התעצבן נתניהו על כך שיואב לימור קטע אותו באמצע משפט ("אנא העניקו לי את היכולת להשלים משפט"), ואף טען שהראיון עם לבני היה נרחב יותר. " אתה לא יכול להתלונן על אי קבלת זמן שידור, אם תיקח סטופר ותמדוד את הזמנים אתה האחרון שיכול להתלונן על זמן שידור בכל כלי התקשורת וגם כאן", השיב לו לימור.

כל העדכונים וכל הדיווחים מיום השידורים המיוחד של קשת בבחירות 2015

>> הולכים להצביע? צלמו את עצמכם, שתפו באינסטגרם והוסיפו את התיוג#מצביעיםבמאקו. כל התמונות יתפרסמו במתחם מיוחד באתר. שימו לב - נא לא לצלם מאחורי הפרגוד, חל איסור על חשיפת פתק ההצבעה.

>> החל מהשעה 17:00 יעבור השידור לחדשות 2 ונבחרת כתביה לטובת משדרי חדשות רצופים עד לתחילת המהדורה המרכזית המורחבת.איך צפוי להיראות לוח השידורים היום? כל הפרטים

הפנייה ללייב