בתוכנית הבאה של שלוש, קים, מיה ושרית עוברות לגור עם שלישיית הגברים שהכי מצאה חן בעיניהן למשך 24 שעות. אל אולפן יום חדש עם טלי מורנו ודן שילון הגיעו עידן לברון ודידי אנקורי, שני הגברים שכבשו את ליבן של מיה רובין וקים בוסי.

"הדייט עם מיה זרם טוב. אולי מנסיון העבר שלה מול מצלמה היא שידרה קלילות, זרימה והרבה חיוכים" מסכם דידי את הפגישות שלו עם מיה רובין.

"לא ידעתי שהיא דוגמנית לפני" חושף דידי. "הגעתי ממקום של לעשות משהו שונה. חוויה בעיקר. אתה מגיע לגיל 40 ואתה חי די ברוטינה ולפעמים אתה אומר לעצמך לעשות משהו שונה ולא צפוי" מספר דידי על ההחלטה להיכנס למסע של שלוש מול המצלמות.

לגבי נוכחות המצלמות, הודה דידי שהם לפעמים הפריעו: "היו קטעים שמאוד הפריעה המצלמה והייתי מאוד לחוץ. אבל היו קטעים שדי השתחררתי. כשאני מסתכל על זה בדיעבד, אני מבין שהייתי מאוד עצור" הוסיף.
עידן לברון שיוצא בתוכנית עם קים בוסי, לומד משפטים ועובד בחברת ביטוח מודה שזו דרך שונה מאוד להכיר בן אדם: "זו חוויה שונה מכל דבר אחר. אפשר להכיר בן אדם בצורה שונה ממה שבדרך כלל מכירים במועדון או בכל מקום אחר" מודה עידן.

"הייתי מאוד סגור, היה קשה לפצח אותי" מודה עידן. "היא בן אדם מאוד שמח וכייף להיות איתו ולכן זה הדייטים המשיכו". סיכם עידן את החוויה.

עם ישראל מתאהב

יצאנו לרחוב לשאול אתכם, הצופים אשר מלווים את שלוש הבנות במסע בעקבות האהבה, מי מהגברים הכי ראוי להיות עם הבנות של שלוש. צפו בתגובות המפתיעות