הבית המצולם ביותר במדינה, הצליח לחבר במהלך השנים לא מעט לבבות ולהביא לעולם זוגות אוהבים שחלקם חובקים זוגיות עד היום. לצד דור דמרי ואור דניאל, דנית גרינברג ואליאב אוזן וכמובן זוגיות הVIP של נטלי עטיה ואיציק זוהר, צעדו עד לא מזמן גם אלדד גל-עד וקארין זלאיט. אלדד וקארין הכירו במהלך העונה השישית של "האח הגדול" ונודעו בקשר ההדוק שלהם במהלך השהות בבית וגם מחוצה לו ובמיוחד בהשפעה הגדולה של קארין על אלדד לבחור בתזונה טבעונית.

קארין ואלדד על הספה (תמונת AVI: mako)
האח הגדול 6 יום 22 | תמונת AVI: mako
האח הגדול (צילום: צי'נו)
צילום: צי'נו

מיד עם סיום העונה השישית, הזוג המשיך להתראות וניהל זוגיות יציבה במשך תקופה ארוכה עד שלאחרונה בישרו כי החליטו לסיים את הקשר. בראיון מיוחד ל"מה אתם אומרים", אלדד מספר על הסיבות לפרידה, "אנחנו מבינים עכשיו דברים אחרים, עדיין יש אהבה גדולה ואנחנו בקשר טוב אבל אני בתקופה אחרת עכשיו של קצת שקט". התגובות מהסביבה לא איחרו להגיע והקרובים אל הזוג כמו גם הרחוקים היו מופתעים מהפרידה, "אנשים שואלים שאלות ומקבלים תשובות מתחמקות, זה עניין פרטי שלנו", אומר אלדד.

לאחרונה עזב אלדד את העיר תל אביב לטובת מיזם משותף לו ולאחיו בצפון הארץ. בראיון בסקייפ אלדד נראה על רקע פסטורלי ומרגיע של נופי הצפון המוריקים. "אני נהנה כאן עם אחי הגדול והמשפחה שלו ואפילו נולד לי אחיין חדש השבוע", סיפר אלדד. חברי הפאנל לא הצליחו להסתיר את הקנאה על אורח החיים החדש שאימץ גל-עד ולא פספסו את ההזדמנות לשאול את השאלה החשובה באמת. "האם יש סיכוי שתחזרו?", שאל חיים אתגר ואלדד באופן מפתיע לא התחמק, "אני אומר never say never, אנחנו בקשר טוב".

"מה אתם אומרים" - א'-ג', 9:00