הצמידים הצבעוניים שהגיעו מארה"ב הפכו ללהיט גם בקרב בני הנוער בארץ. מדובר בצמידים שמי שעונד אותם רומז למעשה על כוונותיו המיניות, כאשר לכל צבע יש משמעות של אקט מיני כלשהו.

צמיד כתום: יחסי מין מלאים

הצמידים הזוהרים, אותם ניתן לקנות בעשרות חנויות של צעצועים ותכשיטים, קיבלו את הכינוי "צמידי ההשכבה" וממלאים חלק במשחק חברתי ומיני שהפך לאחרונה לתופעה מתפשטת אצל אלפי בני נוער במקומות שונים בעולם.

שלל הצבעים אינו רק אופנתי; כל צבע מסמל התחייבות לביצוע של אקט מיני בדרגה כזו או אחרת. ברגע שמישהו מצליח לקרוע את הצמיד מהיד של הנער או הנערה, הוא מחויב לבצע איתו את האקט שסימל הצמיד.

חלוקת הצבעים הכללית מתבצעת באופן הבא: צמיד כתום מסמל נכונות לנשיקה, צמיד צהוב מסמל נכונות לחיבוק וצמיד שחור- נכונות לקיום יחסי מין מלאים. מי שמצליח לקרוע צמיד בצבע זהב יזכה במימוש מלא של כל הפנטזיות המיניות שלו.
במקומות שונים ניתן למצוא פרשנויות שונות לתתי הגוונים השונים ולכן אם אתם בעניין - מומלץ להתעדכן במילון הצבעים המקומי.

בימים האחרונים התפרסמו כתבות מחאה בעיתונות העולמית. ההורים מוחים על הטרנד המסוכן המגיע במסווה תמים של אביזר אופנתי פשוט, וכועסים על כך שהצמידים זמינים בכל מקום ועולים פרוטות. הטרנד האופנתי הופך זמין ונחשק גם בעיניהם של ילדים בבית ספר יסודי שאינם מודעים למשמעות שהוא נושא.

>> מאיזה גיל כדאי להתחיל עם סקס?