חשיפת המשימה הסודית והזהות האמיתית של יאיר טלטלה את דיירי הבית, שהבינו שהצופים הם אלה שקבעו את רשימת המועמדים להדחה. לקראת הפרק הקרוב של "האח הגדול" (שבת ב-21:00) הגיעו לאולפן "הבוקר של קשת" ילדיו של דורון כדי לתמוך בו מרחוק: "אבא משחק אותה. אנחנו גאים בו מאוד, כיף לראות אותו והוא מנסה כל כך הרבה זמן לחזור לשחזר את ההצלחה של העבר, מגיע לו", אומרת ביתו מירן. דיירי הבית השמיעו לא מעט ביקורת כלפי דורון, בטענה שהוא לא מסייע מספיק במטלות השוטפות אבל ד"ר הני זוביידה מסביר שלאט לאט דברים יכולים להשתנות: "זה רק השבוע הראשון, מתחילים לגלות את הדברים והכל יכול להשתנות. אתמול דורון וצחי עשו כלים שעה ורבע".

עוד בתכניות קשת:

"יש לי תקווה שיאיר יחזור"

יאיר ואנה מדברים בסלון (תמונת AVI: mako)
"מקווה שיחזור". יאיר השחקן | תמונת AVI: mako

מנחם בן, שהיה בעצמו דייר מהשורה בעברו, מספר שהוא מצפה בקוצר רוח לראות מה יקרה בהמשך: "זאת עונה מקסימה. בתכנית הקודמת ראינו תיאטרון גדול מהחיים שהתחיל בעזיבה העצובה של אורטל והמשיכה לעזיבה של יאיר השחקן". בן מספר שהספיק להתחבר ליאיר למרות שידע שהוא דייר לזמן מוגבל ומודה: "יש לי תקווה אמיתית שהוא יחזור לבית".

כמו מנחם גם ד"ר זוביידה מסכים שאחד הדברים המעניינים העונה הוא מגוון האג'נדות הנשמעות מהדיירים: "זה משקף את המגוון בחברה הישראלית- הפמיניזם, הטבעונות, המתנחלים מול הפלסטינים, מזרחים אשכנזים, דור מבוגר מול צעיר- יש פה מכלול", הוא אומר, ומגלה שאורטל מאוד מסקרנת אותו: "היא מדהימה, מכילה את כולם. בסיטואציה מסוימת אני אפילו רואה אותה מגנה על זכויות המתנחלים". מנחם, לעומת זאת, מסמן את טל כאחת הפייבוריטיות שלו: "אג'נדת הטבעונות היא דבר מאוד חשוב ומרכזי וטל עושה את זה בלהט מדהים ומשפיעה גם על מי שבבית וגם על אלו שמסביב".

"הבוקר של קשת", רביעי- שישי, 06:30