משפחתו של קובי יחיני, שנהרג בעקבות עקיפה מסוכנת של רוית רוס, לא מוכנה לשמוע על אפשרות של חנינה לנהגת. רוס, שאמורה להתחיל לרצות עונש מאסר בחודש הבא, הגישה בקשה להקלה בעונש לאחר שגילתה שהיא נושאת ברחמה תאומים. "הילדים של קובי, רן ומאי, חיכו לאבא שלא הגיע הביתה", אומרת האם שושנה יחיני. "בשבריר שנייה הבן נעלם לי".

באוקטובר 2010 נסע יחיני בכביש הבקעה לכיוון דרום. רוס, שנהגה צפונה, עקפה את רכבו בעיקול ואז סטתה מנתיבה ופגעה ברכבו של יחיני כאשר הופיעה מולה אוטובוס. רוס הורשעה בהריגה, אך לדברי משפחת יחיני מעולם לא הודתה או לקחה אחריות על המעשה. "היא לא ביקשה סליחה", אומר איציק, אחיו של קובי. "זו לא תאונה שיכולה לקרות לכל אחד. היא עבריינית תנועה. הפנייה שלה לעליון זה המשך ישיר של ההתנהגות שלה. היא מתעלמת מאיתנו. היא לא הקורבן. השב"ס נותן תנאים טובים לאשה בהריון, היא מופרדת משאר האסירות ותקבל פעוטון ועזר., אלו תנאים שאנחנו לעולם לא נזכה לקבל".

"היא לא יכולה לצאת בלי שום עונש", מוחה שושנה. "היא הרסה משפחה שלמה. לנכדים שלי לא יהיה אבא ולכן אני אני לא מרחמת עליה. זה עונש מגוחך לעומת העבירה שבוצעה".

שלומי רוס, בעלה של רוית התייחס לבקשה של אשתו ואמר לתחקירנית תוכנית הבוקר: "אנחנו בהרגשה שנעשה איזשהו עוול ואנחנו נערער לעליון. ניסינו לפנות למשפחה אך זה לא משנה מה אני אגיד להם, מדובר בחיי אדם וזה מאוד קשה".